Ankara Evden Eve Nakliye İçin Tavsiyeniz Can Nakliyat

 Ankara evden eve tavsiye konusunda firma olarak bizim yaptığımız hiçbir şey yok. Siz değerli müşterilerimizin bizi naçizane övgülerinizle tanıdıklarınıza tavsiye etmenizden dolayı büyük bir onur ve gurur duyuyoruz. Her zaman sizlere layık olmaya çalışarak müşteri memnuniyetini en üstte tutma prensibi ve iş ahlakımızla çalışmalarımızı yürütmeye çalışıyoruz. 2001 yılında kurduğumuz firmamızın akılda kalmasını sizlere borçluyuz. Paketleme sistemimiz, son model taşınmaya uygun araçlarımız ve işinde uzman 45 kişili ekibimizle sizlerin ev, ofis ve işyerlerini taşımaktan yılardır büyük bir onur ve gurur duyuyoruz. Peki uzman olduğumuz taşıma işinin incelikleri nelerdir? Bizim size verebileceğimiz taşınma ipuçlarını öğrenebilmek için yazının devamını okumalısınız.

 Uzmanı Olduğumuz Taşıma ve Taşınma İle İlgili Sizlere Verebileceğimiz Tavsiyeler

 Taşınmak, toplanmak ve en zoru olan yeni bir eve alışmak çok zor bunu biliyoruz. Sizlere uzmanı olduğumuz taşıma ve taşınma işi ile ilgili verebileceğimiz tavsiyeler arasında ilk olarak düzen var. Düzenli ve tertipli bir eve sahipseniz zaten taşınmak sizin için bir çile değil bir eğlenceye dönüşecektir. Eşyalarınızı sınıflandırarak taşınmayı kolaylaştırabilirsiniz. Yeni evinize taşındığınızda herhangi bir eşyayı aramak için tüm koli ya da paketleri karıştıracağınıza önceden sınıflandırdığınız eşyaları düzgünce paketlemek sizin işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Evin her bireyinin eşyasını ayrı ayrı sınıflandırarak, hatta her ev sakininin eşyaları arasında da sınıflandırma yaparak yeni evinize yerleşirken yerleşme sürecini hızlandırmış olursunuz.

 Bize Ayrı Bir Özen Göstermemiz Gereken Eşyaların Bilgisini Verin

 Sizin için önemli olan eşyalarınız için bizi bilgilendirmelisiniz. Örneğin; kırılacak eşyalar, antika olan eşyalar, yıpranmaya müsait olabilecek eşyalar. Bunları bilirsek size ancak o zaman daha iyi bir hizmet sağlayabiliriz. Mutfağınızdaki ya da salonunuzdaki kırılacak eşyaların bilgisini biz paketlemeden ya da taşımadan önce bizimle paylaşırsanız sizin içiniz rahat olur, biz de daha dikkatli oluruz. Örneğin antika bir eşyanın yerini hiçbir şey tutamaz. Her antikanın özel bir taşınma şekli, dikkat edilecek hassas bir noktası vardır. Bunlar sizin için ve bizim için taşınırken aceleye getirilecek konular değildir. Unutmayın! En az sizin kadar sizin eşyalarınıza önem ve değer veriyoruz.

  Eşyalarınızı Temizledikten Sonra Taşının

 Ankara evden eve tavsiye olarak verebileceğimiz bir diğer konu temizlik. Kıyafetlerinizi halılarınızı ya da koltuklarınızı taşındıktan sonra yıkamak ya da temizlemek yerine taşınmadan önce bu temizlik işlerinizi yaparak yeni evinize yerleşme sürenizi azaltabilirsiniz. Her kıyafet ya da halı gibi eşyanızı temizlediğiniz takdirde yeni evinizde rahat edeceksiniz. Biz Ankara Can Nakliyat olarak oldukça hijyenik bir çalışma yürüttüğümüz için eşyalarınızın taşınırken kirleneceği düşüncesine kapılmanıza hiç gerek yok. Size bize güvenmek ve yeni ev veya ofisizinde rahatça arkanıza yaslanmak kalıyor. Güvenli taşıma, temiz ve hijyenik taşıma ve zamanında iş bitirme konusunda bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...