Ankara Evden Eve Eşya Taşıma

Ankara evden eve eşya taşıma düşündüğünüz kadar zor bir iş olmayabilir. Nasıl mı? Bizlerle çalışarak. Firma olarak nakliye işinde uzun yıllardır güven duygusunu sağlayarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Amacımız her daim müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Evden Eve Taşıma İşinde Eğitim Gerekli Mi?

Nakliye işinde eğitim olur mu diye düşünmeyin. Bizler firma olarak nakliye işine meslek gözüyle bakarak mesleğimizi en iyi şekilde yerine getirme bilincinde olan bir ekibiz. Bu düşünce doğrultusunda ise ilk olarak işe aldığımız personelimize 1 yıl süre ile taşımacılıkla ilgili eğitimler veriyoruz. Eşyaların nasıl taşınacağı, neye dikkat edecekleri gibi konularda uygulamalı ve görsel olarak verdiğimiz eğitimleri meslek hayatımız boyunca sürekli devam etmektedir. Değişen mobilya içeriklerini yakından takip ederek demonte ve monte işlerinin nasıl yapıldığı konusunda eğitimler alıyoruz. Bunun dışında teknolojiyi yakından takip ederek mesleğimizi etkileyen cihazları ya da araçları satın alarak bunların kullanımları ile ilgili gerekli eğitimleri aldıktan sonra işimizde kullanmaya başlıyoruz. Bizim için kalite ön planda tutulurken iş güvencesi, iş sağlığı ve işin başarılı bir şekilde sonuçlanması da firmamız öncelikleri arasındadır. Bu nedenle eğitimin her alanda olduğu gibi mesleğimizde de önemli olduğunun farkında olarak üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.

Evden Eve Taşıma İşinde Kullanılan Yöntemler

Ankara evden eve eşya taşıma firması olarak bizler son dönemde müşterilerinde en fazla kullanmayı tercih ettiği asansörlü taşıma sistemini uygulamaktayız. Klasik taşınma yöntemlerini de yaptığımız gibi yüksek binalar, dar merdiven boşlukları gibi durumlarda asansörlü sistem kullanmayı tercih etmekteyiz. Tabi ki müşterimizin tercihi de bizim için önemlidir.

Klasik yöntemlerde taşınma süresi biraz daha uzun sürebilmekteyken asansörlü sistem sayesinde bu süre oldukça kısalmaktadır. Her iki yöntemde de sigorta uygulamamaz olduğu için beklenmedik kazalar sonucunda eşyalarınızın zarar görmesi halinde sizlere zararınız ödenmektedir.

45 personelimiz ve son model 12 aracımızla birlikte evden eve nakliye işlerinizde bizlere güvenebilir ve dilediğiniz yöntemle eşyalarınızı taşımamız için bizleri seçebilirsiniz.

Evden Eve Taşıma Sisteminde Asansörlü Taşıma Sistemi Nasıl Uygulanmakta?

Ankara evden eve eşya taşımaişlerimizi asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yapmaktayız. Kullandığımız son model arabalarımızla eşyalarınızı asansör yardımı ile en yüksek binalardan bile kolaylıkla taşımakta yeni adresinize zarar görmeden teslim etmekteyiz.

Sistem için ilk olarak ön çalışma yapmak için evinize gelerek eşyalarınıza sistemin kurulacağı alana vs. gibi incelemeleri yaparak çalışmamıza başlamaktayız. Taşınma gününde ise eşyaların sökülmesi ve paketlenmesi işinden sonra asansör sistemi kurularak büyük bir titizlikle eşyalarınız kapalı kasa aracımıza yüklenmektedir. Yeni adresinize ulaştırdığımız eşyaları yukarı taşıma işinde de asansör kullanarak hızlı bir şekilde taşınma işini yaptıktan sonra mobilyaların ve beyaz eşyaların tekrar monte edilmesi işinde sonra çalışmalarımız son bulmaktadır.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...