Ankara Evden Eve Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Ankara oturuyor ve evinizi taşımak mı  istiuorsunuz ? Ankara evden  eve asansörlü nakliyat fiyatları hakkında  bilgi  edinmeniz için yazımızı okumaya devam edin. Öncelikle nakliyat  firmalarına gelmeden sizlerle nakliyat günü yapılması gerekenleri paylaşacağız.

Nakliyar Günü  Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

  • Eğer küçük çocuğunuz  varsa taşınma  günü  ayak altında dolaşmasını  Taşınma gününden  önce çocuklarınızın  nakliyat  bitene  kadar bir yakınınızda kalması  için görüşme yapın.
  • evinizde değerli  eşyalar veya ziynet eşyalarınız varsa bunları  güvenli  bir yere aktarın.
  • Buzdolabınızın ve derin  dondurucunuzun  fişini bir kaç gün öncesinden çekin ve  buzların  çözülmesini sağlayın. Daha sonra  buzdolabınızın  içini  tem
  • Nakliyat işlemi başlamadan  önce evraklarınızı  ve eşya listenizi kontrol edin. Eşyalarınızın içinde yanıcı bir madde bulunmadığını kontrol edin.
  • Nakliyeciden daha önce evde olmanız işinizi kolaylaştıracaktır.
  • Eşyalarınız geldiğinde yerleştirirken listenizden işaretleme yapın.

Asansörlü  Nakliyede Fiyatı  Etkileyen Faktörler Nelerdir ?

  • Mesafe;

Nakliye işleminde fiyatı  etkileyen  durumlardan  biri  mesafedir. Şehirleriçi ya da şehirlerarası  fiyatlar değişiklik  göstermektedir. Örneğin, Ankara’da yakın  sokaklara ya da çevre ilçelerine taşınacaksınız fiyatlar daha düşük  olur. Fakat şehirlerarası nakliyede fiyatlar artmaktadır. Çevre illere taşınma yapılacaksa fiyat  farkı  çok  olmayacaktır ama Ankara’dan istanbul  gibi altı  saatlik  mesafede olan yerlere taşınıyorsanız fiyatlar tabiki  artış  gösterir. Nakliyat türü; Firmamızda  bir  çok  nakliye türü bulunmaktadır. Asansörlü nakliye ilk çıktığı  zamanlarda oldukça yüksek  fiyatlara yapılıyordu. Fakat daha sonraları bu  fiyatlar düşmüş olup  herkesin  kullanabileceği  bütçelerde yapılmaktadır. Asansörlü  nakliye fiyatlarının  düşmesi onu  daha yaygın  bir hale getirmiştir.  Kamyon, tren veya asansörlü  nakliye de fiyatlar değişiklik  göstermektedir.

  • Eşyalar;

Evde  bulunan  eşyaların  çokluğu fiyatı  belirleyen diğer faktördür. Genel olarak  ortalama  evlerin  eşyaları bellidir. Fakat daha büyük  evlerde  ya da  büyük  ofislerde taşınacak olan  eşyaların  sayısı artış  gösterebilir.  Eşyaların  sayısı  çoksa bu  durum  fiyat oranını da etkiler. Banka,  dershane, mağaza ve iş yeri  taşımacılığında da fiyatlar farklıdır.

Evden  eve  taşımacılık yaptırıcak olan bir çok  kişi nakliye yaptıracağı  zaman zahmetli bir  çalışma  içine girerler. Herkesin amacı en  ucuz  fiyata en iyi  hizmeti  alabilmektir.

Ankara Evden Eve Asansörlü Nakliyat Fiyatları Hakkında Bilgi

Öncelikle fiyatlar evden  eve taşınırken  değişkenlik  gösterir. Şehiriçi ve şehirlerarası  fiyat farklılıkları olabilir. Mesafe önemli  bir faktördür. Onun dışında taşınacak olan  eşyaların neler olup  olmadığı  hesaplanır.  Mesela iki  sokak  öteye taşınmayı  düşünüyorsanız  fiyatlar 400 ile 800 tl  arası  değişkenlik gösterebilir. Ama daha uzak yani  şehirlerarası  olarak  taşınacaksanız fiyatlar 1000 ile 3000 tl  arasında  değişkenlik  göstermektedir.

Şayet 3+1 normal bir katta ki ev için 5 ya da 6 tane kaliteli  alanında uzmanlaşmış  kişiler için maaliyet tutarı 600 tl’dir. ambalaj  malzemeleri  gideri 100 tl’dir. yakıtta ortalama 100 tl’dir. Toplam  tüm  giderlerle beraber en aşağı 1000 tl’yi  bulmaktadır. Söylediğimiz  gibi evden  eve taşımacılıkta fiyatı  belirleyen  bir  çok  faktör  bulunmaktadır. En  önemli  şey  ise müşterinin  beklentisini  karşılamak ve onu  memnun  etmeye  çalışmaktır. bizim  ekibimiz  sayesinde yani Ankara evden eve asansörlü nakliyat fiyatları firmamız olarak  bu  şekildedir.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...