Ankara Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firmaları

Ankara evden eve asansörlü nakliyat firmaları olarak 2001 yılından bu yana bu sistemler hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmekteyiz. Yüksek binaların yapımının artması, eski usul yöntemlerle taşınma işinde eşyaların zarar görmesi, taşınma işinde kaybedilen vakit ve apartman sakinlerinden gelen tepkiler gibi aksaklıklar nedeniyle stresli olan taşınma eylemi daha da çekilmez hale gelebilmekteydi. Günümüzde ise asansörlü sistemler sayesinde artık bu sorunlar yaşanmadan hızlı ve kolay bir şekilde taşınma eylemi gerçekleştirilmektedir.

Ankara Evden Eve Asansörlü Nakliyat İşi Nasıl Yapılmakta?

Ankara’da asansörlü taşınmada firmamız 6 yıldır kaliteli bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Her yeniliği yakından takip eden bir firma olarak nakliye işinde bireysel aldığımız iş geliştirme eğitimlerimiz dışında teknolojik anlamda da işimizle ilgili yenilikleri takip ederek firmamızda uygulamaya başlamaktayız. Asansörlü taşımacılık uyguladığımız yöntemlerden biridir. Sistemin kurulu olduğu taşıma araçlarımızla birlikte evinizden eşyalarınızı kolaylıkla ve en önemlisi hızlı bir şekilde almakta sonrasında yeni adresinize götürerek eşyalarınızı yeni dairenize aynı sistemle kolay ve hızlı bir şekilde çıkarmaktayız. Zaman kaybı yo, eşyalara zarar gelecek endişesi yok, komşular rahatsız olacak stresi yok. Basit ve pratik bir şekilde eşyalarınız güvenle taşınmakta.

Ankara Evden Eve Asansörlü Nakliyatta Önemli Noktalar Neler?

Ankara evden eve asansörlü nakliyat firmaları olarak bizler işimize her daim önem vermekteyiz. Sizler taşınma işi için bizlere ulaştıktan sonra ekibimizden birkaç kişi verdiğiniz adrese gelerek keşif yapmaktadır. Taşınma öncesinde yapılan bu keşifle yaşanabilecek sorunlar önceden tespit edilmekte ve bu durumların yaşanmasına engel olmak için gerekli önlemlerin alınması sağlanmaktadır.

Asansörlü taşımacılık işinde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise asansör sisteminin yerleştirilmesi ve halat kontrollerinin eşyaları taşınmasından önce yapılmasıdır. Sistem bina duvarına tam 90 derecelik açı ile yerleştirilmelidir. Eşyalar ise asansör merkezinin tam ortasına konulmalıdır ki asansör hareket ettikçe oluşan sarsıntı sırasında kayıp düşmesinin önüne geçilmiş olunsun. Bu sistem son derece işleri kolaylaştıran bir sistem olmasına rağmen son derece dikkat edilmesi gereken de bir sistemdir. Bizler firma olarak çalışma arkadaşlarımıza bu sistemle ilgili gerekli eğitimleri aldırarak yaşanabilecek her türlü sorunların böylelikle önüne geçmeyi amaçlamış bir firmayız.

Ankara Evden Eve Asansörlü Nakliye İşinde Sigorta Uygulanıyor Mu?

Bizler firma olarak müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak çalışmayı prensip edinmiş bir firmayız. Personelimiz, kullandığımız araçlar, çalışma şeklimiz, hizmet sunum şeklimiz gibi konulardan asla taviz vermemekteyiz. Bu sayede bunca zamandır sektör içerisinde başarılı bir grafiği elde ettik. Ankara evden eve asansörlü nakliyat firmaları arasında bizler sizler için değerli olan eşyalarınıza zarar gelmemesi için er türlü eğitimleri personelimize aldırmamız dışında, kapalı kasa araçlarla taşınmasını sağlayarak onlara gelecek zararın önüne geçmiş olmaktayız. Beklenmedik durumların yaşanmasına karşılık da bu sistem dâhilinde de eşyalarınızı sigortalamaktayız.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...