Ankara Ev Taşıma İle Üst Düzey Kalitede Taşımacılık

Bireysel ve kurumsal olarak birçok kuruma ve aileye taşımacılık hizmeti veren firmamız; taşımacılık sektörüne yeni bir vizyon getirme amacı ile kurulmuştur. Sektöründe lider marka olmayı hedeflemiş olan Ankara Ev Taşıma Hamal; son model araç ve alanında uzman personelleri ile Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine şehir içi ve şehirlerarası hizmet sağlamaktadır. Taşımacılık hizmetlerinde yaşanan sıkıntıları görerek, kaliteli çözümler üretme yolunda oldukça büyük bir ilerleme kaydetmiş olmakla birlikte güvenli olarak taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Taşımacılık hizmeti ve kişilerin güveni her daim önemli bir birliktelik oluşturmaktadır. 1993 yılından itibaren verdiğimiz kaliteli hizmetlerle müşterilerin gönlünde taht kuran firmamız, taşımacılık konusunda en ince ayrıntılarla birlikte güvenli bir hizmeti sizlerin ayağına getiriyor.

Kurumsal Taşımacılığın Önemi Nedir?

Kurumsal taşımacılık sektörü titizlik ve güven ile yürütülen bir sektördür. İş ahlakımız ve yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile birlikte sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde ofisler, bankalar, dershaneler ve daha birçok kurumsal firmanın taşıma işlemini büyük bir titizlikle gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Kurumsal taşımacılık işlemleri diğer taşıma işlemleri gibi basit yapılmamaktadır. Evden Eve Nakliyat konusunda ne kadar özenli davranılıyorsa kurumsal nakliyat konusunda da bir o kadar özenli olunması gerekmektedir. Kurumsal eşyalarınızın düzen ve nizamı düzgün bir şekilde ayarlanmalıdır. Aksi halde ofis içerisindeki bütün düzeniniz alt üst olabilir. Hem ruhsal sağlığınız hem de iş düzeniniz için güvenilir bir firma ile taşımacılık işlemi yaptırmak son derece önemlidir. İşinin uzmanı olan ve profesyonel kişilerle çalışmak bu bağlamda oldukça önem arz etmektedir.

Eşya Depolama Nasıl Yapılmaktadır?

Eşya depolama işlemi eşyalarınızın; temiz, güvenilir ve profesyonel olarak saklanmasına yarayan ve kişiye özel depolar olmasından ötürü sadece kullanıcıya ait olan bir depolama sistemidir. Ankara Ev Taşıma Hamal ile; müşterilerimize akıllı oda depo sistemi sayesinde güvenilir eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızı isterseniz 1 ay, isterseniz daha uzun bir süre boyunca sürekli olarak muhafaza edebilirsiniz.

Eşya depolarımız sizlere özel olarak hazırlanmıştır. Son derece güvenilir alt yapıya sahip depolama sistemi sayesinde her bir eşyanız sigorta güvencesi altındadır. Depolarımızın ahşap olan konteynerlerden oluşması eşyalarınızın saklanması esnasında hava alış verişi yapmasına olanak sağlar. İster ofis eşyalarınızı isterseniz de ev eşyalarınızı kiralık olan depo alanlarında saklayabilirsiniz. Eşya depolama alanına giren eşyalarınızın hepsi tarafımızdan teker teker sigortalanmaktadır. Akıllı depolarımız 7/24 kayıt altına alınan güvenlik kameraları sayesinde korunmaktadır.

Kalite Politikalarımız Nelerdir?

Evden Eve Nakliyat sektöründe asansörlü nakliyat, ev ve ofis eşyası depolama, parça eşya taşımacılığı vb sunmuş olduğumuz bütün hizmet alanlarındaki çalışma politikamız; ihtiyaç duyulan hizmetlerde en yüksek verimliliği sağlayarak, en uygun fiyatlarda güvenilir, etkili ve kaliteli çözümler üretmektir. Yaptığımız çalışmalar sırasında hataları en aza indirebilmek, en uygun zamanlamada kaliteyi ortaya koyabilmek ve işi yükünü azaltabilmek politikalarımızın temel unsurları arasındadır. Ankara Ev Taşıma Hamal tüm ekip ve donanımlar ile anında çözüm üreten politikamız en önemli unsurdur.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...