Ankara ‘da Yük Taşıma Bizden Sorulur

Ankara yük taşıma denince akla gelen ilk firma olan kuruluşumuz, siz değerli müşterilerimizin her türlü evden eve taşıma, parça yük taşıma, ofis taşımacılığı, antika eşya taşıma, sigortalı eşya taşıma işlerinizde hizmetinizdedir. 2001 yılından beri yürüttüğümüz taşıma işinde öncü olan firmamız; güler yüzlü hizmet ve güven arayan herkes için kapılarını açık tutmaktadır. Taşıma işi için kendinizi yormanıza ya da işi bilmediğiniz için eşyalarınızın çizilip kırılmasına, hasar görmesine hiç gerek yok. Bizi arayın, biz sizin yerinize tüm taşıma işini hallederken siz de içiniz rahat bir şekilde yeni düzeninizin kurulmasını izleyin.

 Bizim İçin İlk İş Müşteri Memnuniyeti

 Yıllardır bu işi yapan firmamızda ilk öncelik müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin özel istek ve arzularına önem veren, taşıma işinin ciddiyetinde ve sorumluluğunda olan bir firmayız. Kelime anlamı bir eşyayı bir yerden başka bir yere koymak olan taşıma ve nakliyeyi bizler; müşteri memnuniyeti, kalite, güven ve sahiplenme olarak tanımlıyoruz. Taşıdığımız her eşyayı bizim olarak görüp, müşterilerimiz için mali bir yük ya da hasar bırakmama prensibiyle çalışıyoruz. 45 kişilik ekibimiz ve 12 araçlık son teknolojiye göre dizayn edilmiş araçlarımızla profesyonel bir iş yürütüyoruz. Paketleme ve ambalaj konusunda tedbiri elden bırakmıyor, bütün eşyalarınızı büyük bir özenle teker teker taşımaktan çekinmiyoruz. Unutmayın! Bizim ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

 Ankara’da Yük Taşıma İşleriniz İçin Buradayız

 Ankara yük taşıma işleriniz için güvenilecek bir adres olduğumuzu bilmenizi isteriz. Taşıdığımız her ev, iş yeri ve ofisin düzeni ve nizamını sağlamadan çalışma alanını terk etmiyor, bize güvenip tercihinizi bizden yana yapmış olmanızın sorumluluğu ve bilincinde hareket ediyoruz. 45 kişilik ekibimizin her bir parçası eğitimli olup, mobilyalarınızın demontaj ve montaj işlerini halletmek için de marangozumuz bulunmaktadır. Ayrıca beyaz eşyalarınızın sökülüp yeniden kurulumu için de uzman tesisatçımız ekibimizde mevcuttur. Paketleme ve ambalaj işinde kılı kırk yaran ekibimiz, mobilyalarınızın güvenliği için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

 Gözünüz Arkada Kalmayacak

 Zahmetli ve zor taşıma işinizi sizin için büyük bir memnuniyetle yıllardan beri yerine getiriyoruz. Müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmamak, kazancımızı hak etmek ve yüzünüzü güldürmek için ekibimizin her bir parçası canla başla çalışıyor. Dilerseniz paketleme ve mobilyaların kurulumu dahil tüm işi sizin için hallediyor, gerekli bina ve konumlarda asansörlü taşıma hizmetini siz değerli müşterilerimiz için sunuyoruz. Bize ulaşmak için 0 312 346 54 18  ya da  0 532 483 54 18  numaraları telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Dilerseniz teklifisteyin@hotmail.com mail adresimizden de bizlere mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Müşterilerimize hizmetimiz 7 / 24 her saat mevcuttur. Taşınacağınız günden birkaç gün önce bizi arayarak haber verin, gerisini biz sizin için büyük bir titizlikle halledelim.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...