Ankara Can Nakliye İle Taşınmak Çok Kolay

Öyle bir nakliye şirketi düşünün ki en ince ayrıntısına kadar tüm işlemleri gerçekleştirerek, size hiçbir iş bırakmadan taşınmanızı sağlıyor. Taşınmanın çile haline geldiği günler Ankara Can Nakliye ile geçmişte kaldı. 24 yıldır sunduğu kaliteli hizmetle sayesinde sektörün öncüsü haline gelen firma, Ankara taşımacılık denince akla ilk gelen isimdir.

Nakliyat Hizmetleri

Yalnızca evden eve nakliye yapan firmalardan farklı olarak, ihtiyacınız olan her alana nakliye işlerinizi hasarsız şekilde gerçekleştiren Ankara Can Nakliye sayesinde siz de ister şehir içi, ister şehirlerarası nakliyat işlerinizi gözünüz kapalı gerçekleştirebilirsiniz.

*İş Yeri Nakliyatı: Ofis taşımacılığının yanı sıra, hastane, dershane, banka, mağaza, fuar nakliyesi gibi ince işçilik gerektiren iş yeri nakliyatlarınız Ankara Can Nakliye tarafından gerçekleştirilmektedir. Her sektörün işlerinde kullandığı malzemeler farklılık gösterir. Tecrübeli ve uzman ekip, taşınma günü öncesi gelerek eşya tespiti yapar ve hem gerekli fiyatı müşteriye bildirir hem de malzemelerin türlerine bakarak hangi ambalajların kullanılacağı hakkında hazırladıkları rapor sayesinde taşıma gününe hazır bulunurlar. Malzeme türüne göre getirilen ambalaj ürünleri her malzeme için özeldir ve ilk kez o malzeme için kullanılır. Hazırlanan rapor içeriğinde numaralandırılan eşyalar yeni adrese taşındıktan sonra gerekli yerlere firma personeli tarafından yerleştirilir ve sökülen malzemelerin montajı gerçekleştirilir.

*Evden Eve Nakliyat: Evler en fazla küçük ve kırılacak eşyanın bulunduğu yerlerdir. Bu nedenle en ufak eşyalara kadar özenle paketlenmeli ve oluşabilecek hasar riskinin bu şekilde ortadan kaldırılması gerekir. Ankara Can Nakliyat ekibi, siz müşterilerine hiç bir iş bırakmadan, en ince işlere kadar tüm gereklilikleri yerine getirir. Eşyaya özel kullanılan malzemeler ile paketleme işlemini gerçekleştirir ve hem eşyalarınıza hem de evin duvarlarına zarar gelmeyecek şekilde eşyalarınızı araca taşır ve indirileceği sıraya göre yerleştirilir.

Firmaya ait olan vinçli asansörler sayesinde dar binalar ya da yüksekte bulunan dairelerdeki taşınmaların yarattığı problemler tamamen ortadan kaldırılır. Aynı zamanda kamyona eşyalar yerleştirilirken kullanılan sabitleyiciler sayesinde kamyonla nakliye sırasında eşyaların devrilmesinin önüne geçilir.

*Parsiyel Nakliyat: Hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılıkta müşterinin eşyasının az olması durumunda parça eşya taşımacılık hizmetiyle müşterinin yükünü azaltmayı hedefleyen Ankara Can Nakliyat, aynı yön üzerinde taşınacak eşyalar için bir kaç müşteri ile anlaşır ve bu sayede müşterinin ödeyeceği para miktarı aralarında paylaştırılır. Ücret paylaştırması müşterilerin eşya miktarları göz önünde bulundurarak yapılır. Yükleme aşamasında hazırlanan rapor ile müşteri eşyaları numaralandırılır ve bu sayede ortaya çıkabilecek eşya karışıklıkları önlenir.

Ankara Can Nakliyat Güvenilir Mi ?

1993 yılından bu yana asla kalitesinden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Ankara Can Nakliyat ile eşyalarınız güvende. Son teknoloji ile her geçen gün malzeme ve araçlarını yenilemekte olan firma müşterilerinin eşyalarını emanet olarak kabul eder ve kendi eşyası edası ile nakliyat işlemlerini gerçekleştirir.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...