Ankara Can Nakliyat, Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Söz konusu nakliye olunca piyasada aranan firmalardan biri olmak asla şans eseri olabilecek bir şey değildir. Bunun arkasında yılarca süren bir çalışma süreci ve kendini zamana göre yenileme, sektörün eksiklerini bilerek kendini geliştirme çabası yatmaktadır. Ankara Can Nakliyat olarak taşınma esnasında çıkabilecek sorunları iyi bildiğimiz için her zaman bunların çözümlenmesi yönünde takındığımız tavır bizi bugün ki halimize getirdi. Evden eve asansörlü nakliyat fiyatları Ankara ‘da verdiğimiz hizmet kalitesi ve müşterilerimize gösterdiğimiz özenin göstergesidir. 2001 yılından bu yana yürüttüğümüz şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık faaliyetlerimizin getirisi kazandığımız tecrübeyi ve kaliteyi sizlere sunuyoruz.

Asansörlü taşımacılık hizmetimiz ve daha fazlası ile piyasa şartlarının çok üzerinde hizmet kalitesi ile piyasa şartlarının altında fiyatlara taşımacılık faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Taşımacılık ve nakliye hususunda eğitim aldırılmış yetkin personel, nakliyenin güvenli ve hızlı yapılmasını sağlayan araç filosu ve teknik donanımları ile Ankara piyasasında nakliyecilik kalite standartlarının belirleyici markasıyız.

Sadece Asansörlü Nakliye Mi Yapıyorsunuz?

Hayır, biz sadece nakliye hizmeti vermiyoruz. Başından sonuna profesyonel bir taşıma şirketiyiz. Taşıma işlemi için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde sizin için bir bilirkişi görevlendiririz. Yetkili personelimiz sizi ziyaret eder ve taşınmanın gerektirdiği hususları belirler. Ve taşınma konusunda size gerekli bilgileri verir. Evden eve asansörlü nakliyat fiyatları Ankara ‘da bizde fakat biz bundan çok daha fazlasıyız.

 Evden eve asansörlü nakliyat fiyatları AnkaraTaşınma İşlemlerinde Nasıl Bir Yol İzliyorsunuz?

Taşınma öncesi hazırlık esnasında uzman nakliye personelimiz eşyalarınızı kategorilerine göre özel ambalajlar ile paketler. Biz eski usul battaniye vs. kullanmayız. Paketleme işlemlerinde kullandığımız ambalajlar ilk defa, sadece sizin için kullanılır. Eşyalarınızı darbelerden koruyabilmek amacıyla hava balonlu paketleme naylonu ile sararak emniyete alırız. Daha sonrasında yine her türlü sarsıntı ve darbeyi engellemek için özel üretilen nakliye kamyonlarına yükleyerek eşyalarınızı yeni taşınacağınız yere naklederiz. Tüm taşınma işlemi yetkili bir personelimiz tarafından kontrolü denetiminde gerçekleştirilir.

Sizden Başka Hangi Hizmetleri Alabilirim?

Firmamız hizmet alanı itibariyle nakliye ve taşımacılık hizmetlerinin gerekliliği doğrultusunda her türlü uzman ekibi bünyesinde barındıran, nakliye araçlarını ihtiyaca yönelik ekipmanlarla donatan ve işine profesyonellik ile yanaşan bir firmadır. İhtiyaçlar doğrultusunda parsiyel yani parça eşya taşımacılığı vermekteyiz. Parsiyel taşımacılık genellikle şehirlerarası nakliyesinde çok kullanılan bir yöntemdir. Aynı şehir gidecek birden fazla müşterinin eşyasının aynı araca kontrollü bir şekilde yüklenerek taşıma maliyetinin hem bölüştürülmesi hem de düşürülmesi esasına dayanır. Müşterilerimiz de kaliteli hizmeti hem daha ucuza mal etmiş olurlar.

Ankara Can Nakliyat olarak amacımız her müşterimize aynı kalitede ve profesyonellikte taşıma ve nakliye hizmeti vermektir. Evden eve asansörlü nakliyat fiyatları Ankara ‘da uygun fiyatlara firmamız tarafından siz değerli müşterilerimiz için sağlanmaktadır.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...