Ankara Can Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Evinizi mi taşıyorsunuz ? Ankara Can evden eve asansörlü taşımacılık tam size göre. Asansörlü taşımacılık; özel vinçli bir asansörle eşyaların pencere ya da balkondan taşınmasına denir. Hizmet kalitemize asansörlü  taşımacılığıda ekledik. Uygun fiyat ve çabuk yapılan işlemler nedeniyle insanların  sık sık tercih ettiği bir hizmettir.

Ankara Can Evden  Eve Asansörlü Taşımacılık Nerelerde Kullanılır ?

Özellikle dar merdivenli  ve  yüksek  katlı  binalarda kullanılır. Vinç makinesine bağlı özel bir asansör aracılığıyla taşıma gerçekleşir. Günümüzde  bir çok insan nakliyat  şirketimizde  bu  yöntemi  tercih  etmektedir.

Avantajları

Dar merdivenli  binalarda eşya taşımak  oldukça zordur. Bu işlem  sayesinde eşyalara hasar  vermeden rahatlıkla nakliyat yapılıyor. Yüksek binalarda bu  hizmetin kullanımı  daha  yaygındır. Apartmanda ki  duvarların, korkulukların  ve merdivenlerin  zarar görmesi  engellenir. Taşıma işleminde apartmanda gürültü olmaz ve çevredeki insanlar rahatsız edilmeden güvenli bir şekilde taşıma gerçekleşir.

Asansörlü Taşımadan Faydalanabilmek İçin Gerekenler Nelerdir ?

Evinizin  bulunduğu  alanın asansör sisteminin kurulumuna uygun olması  gerekir. Firmamız tarafından  ev ve bina çevresinde ön  inceleme yapılır. Asansör aracımızın eve yaklaşabilmesi ve düzeneklerin  kurulabilmesi için elektirik telleri, ağaç gibi  etkenlere dikkat ederek  en doğru yerin seçimini yaparız. Firmamızda size en uygun fiyatlarda asansörlü taşıma işlemini yapmaktayız. Buda bizi en çok  tercih edilen firmalardan biri haline getiriyor.

Nakliyat Yapmadan Önce Yapılması Gerekenler

  • nakliyat yapmak evinizde kullanılmayan  eşyalardan kurtulmak için iyi bir fırsattır. Yeterli  zamanımız varken yanımızda götürmek  istemediğimiz eşyaları diğer eşyalardan ayırmak akıllıca bir davranış olacaktır. Evinizde uzun  zamandır kullanmadığınız eşyalardan
  • Taşınma işleminden iki hafta önce  sıklıkla kullanmadığınız  kıyafetleri paketleyebilirsiniz. Bu işlem işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.
  • Şehirlerarası nakliyat yapmayı düşünüyorsanız; otobüs, tren vya  uçak kullanacaksasınız rezervasyonunuzu yaptırmayı ihmal  Nakliye firmamızla sözleşme yapmanız içinizi  rahatlatacaktır.
  • Taşınma işleminden bir hafta önce yeni evinizin planını yapmaya başlamalısınız. Yeni  eve ulaştığınızda hangi  eşyanın  nereye  konulması  gerektiğini planlarsanız işiniz daha çabuk bitecektir.
  • Elektirik, su doğalgaz, internet, telefon gibi aboneliklerinizi iptal  ettirebilir ya da yeni  evinize yönlendirebilirsiniz. Yeni  eve taşınmadan önce gerekli  aboneliklerinizi yaptırın ki  oraya vardığınızda susuz, elektiriksiz, doğalgazsız kalmayasınız. Size gazate,  dergi aboneliklerinizi yeni  evinize yönlendirebilirsiniz.
  • Bir eşya listesi  hazırlayın  ve kolilerin  üstüne içindekileri yazın. Böylece eve vardığınızda neyin  nerede olduğunu  rahatlıkla
  • Taşınmanıza yakın alışverişlerinizi günlük olarak yapın. Taşınacağınız  gün dolabınızda yiyecek kalmamasına  özen  gösterin.
  • Evinizin sigortası varsa  bunu  iptal ettirmeli veya yeni  evinize yönlendirmelisiniz. yeni evde tamir, boya temizlik  gibi  işlemleri taşınmadan yaptırmanız daha rahat  olacaktır.
  • Sizin için elektronik, klima ve beyaz eşyalarınızın güvenli bir şekilde paketleyip, yeni eve vardığınızda bunları montajlamaktayız.

Ankara Can evden  eve asansörlü taşımacılık olarak  sizlere taşınma  işlemlerinizi  kolaylaştıracak imkanlar  sunmaktayız. Uzman personelimizle taşınma işleminiz hızlı  ve güvenilir olacaktır.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...