Ankara Can Asansörlü Nakliyat

Ankara Yenimahalle de bulunan firmamız; Ankara Can asansörlü nakliyat olarak 12 ilçede hizmet vermekteyiz. Asansörlü taşımacılığın yanısıra başka hizmetlerimizde bulunmaktadır. Peki, nedir bu hizmetler?

Ankara Can Asansörlü Nakliyat Olarak Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir?

  • İş Yeri Taşımacılığı; İş yeri taşımacılığı diğer taşımaclıklar gibi çok ravet gören bir nakliyat türüdür. Taşımacılık sektöründe gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle tüm beğenileri toplamaya başarmış bir firmayız. Sunduğumuz hizmetlerden biri de iş eri taşımacılığıdır. Vericek olduğumuz nakliye işleminde önceliğimiz eşyalarınızın güvenli bir şekilde paketlenmesidir. Eşyaların boyutu, miktarı, nasıl araçlarla taşınacağı ve ekonomik fiyatlar belirlendikten sonra taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Randevu aldığınız da firmamız iş yerinize ekspertiz ekibiyle gelerek eşyalarınızın durumunu belirler. Bunun üzerine malzeme ve ambalajlama işlemleri gerçekleşir. Yeni iş yerinizi gördükten sonra yerleşmede pratik olması açısından bazı ipuçlarıyla paketlemeye başlarız. Taşınma günü yaşanabilicek tüm sıkıntılar için önceden yedek eleman ve ambalajlama malzemeleri ile önlemleri alırız. Her personel eşyası ayrı ayrı paketlenir ve yeni iş yerine götürülür. Bazı iş yerleri taşıma sırasında ya hasar olursa endişesi yaşamaktadır. Bu endişelerinizi gidermek için sigorta sözleşmesi yapmaktayız.
  • Mağaza taşımacılığı; Mağaza taşımacılığı tecrübe gerektiren bir hizmettir. Tekstil ürünleri, giyim mağazaları, ayakkabı mağazaları, teknoloji mağazaları, hediyelik eşya mağazaları gibi çoğu mağaza çeşidinde taşınma işlemlerini profesyonel ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Ankara Can nakliyat olarak her mağaza da taşımacılığın farklı bir tecrübe gerektirdiğinin bilincindeyiz. Elemanlarımızı her taşımacılık alanında gerekli eğitimlerden geçirmekteyiz. Mağazalarda en çok ihtiyaç duyulan rafların monte ve de monte işlemlerini uygulamaktayız. Eşyaların taşınmasında başka bir usta çağırıp zaman kaybına uğramanız durumunu ortadan kaldırıyoruz. Mağaza taşınması öncesi ve sonrasında gerek duyulacak temizlik, tadilat ve izolasyon işlemlerinde ekstra hizmetler de vermekteyiz. Mağazalarınızı taşırken ekonomik sıkıntılar yaşamamanızı ön planda tutarız.
  • Banka taşımacılığı; Bankanızın yer değişimi konusunda kesin karar verdiyseniz bu hizmeti gerçekleştirmekten gurur duyarız. Randevunuzu aldıktan sonra ekspertiz ekibimiz bankanızda gerekli incelemeleri yapar. Ekibimiz bankanıza gelerek denetim yapar. Talepleriniz hakkında görüşmeler yapıldıktan sonra karşılıklı anlaşmalar imzalanır. Hasarsız taşıma için anlaşma konusu oldukça önemlidir. Bankanıza olan ziyaretimizden sonra müşteri temsilcimizden bu süreç hakkında bilgi alabilirsiniz. Nasıl bir taşıma yöntemi kullanacağımızı konuştuktan ve belirledikten sonra yeni bankada masa, dolap ve evrakların nereye yerleştirileceği konuşulur. Numaralandırma yapılarak evraklar paketlenir ve seçilen araçla taşınma işlemi yapılır.
  • Dershane taşımacılığı; Uzmanlık alanlarımızdan biri de budur. Tüm derslikler, sıralar, bilgisayarlar, teknolojik ekipmanlar, arşivler ve kitaplar büyük bir titizlikle taşınır.

Ankara Can asansörlü nakliyat firması olarak sizlere 7/24 hizmet olanağı sunmaktayız. Alacağınız randevu sonrası size en hızlı şekilde dönüş yapacağız ve hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti ederiz.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...