Ankara Can Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ankara Can Nakliyat 


Asansörlü Nakliye Aracı
Uzun yıllardır nakliyat sektöründe hizmet veren ve ilk şubesini Ankara Evren ilçesinde açan firmamız, eşya taşıma işlemlerinizi titizlikle ve özenle sürdürmeye devam etmektedir. Ankara şehir içi ve şehirlerarası nakliyat işlemlerinizde güvenle tercih edebileceğiniz firmamız, hem ev eşyalarınızın hem ofis eşyalarınızın taşınmasında, eşyalarınızın zarar görmemesi için profesyonel ekibi ile bütün taşımacılık işlemlerinde dikkatli olmaya özen gösterir.

Bize emanet ettiğiniz bütün eşyalarınızı emanet olarak kabul ettiğimizi ve emanetinizi en iyi şekilde size geri teslim edebilmek için yoğun çaba gösterdiğimizi ve işimize dört elle sarıldığımızı bilmenizi isteriz. Kurumsallığa özen gösteren firmamız, modern çelik kasalı nakliye araçları ve 17 kişilik bir ekip ile bütün Ankara içi ve şehirlerarası nakliyat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Taşıma hizmeti sırasında kullandığımız ambalaj malzemelerinin hepsi sıfırdır ve ilk kez sadece sizin eşyalarınıza yönelik olarak kullanılır. Böylelikle bütün eşyalarınız güven içerisinde ve hiçbir hasar görmeden taşınmasını istediğiniz adrese teslim edilir. Bütün Ankara evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliyat işlemlerinizde kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada bulmak için firmamızla iletişime geçebilir ve bizleri tercih edebilirsiniz.

Deneyimsiz ve dikkatsiz çalışanlar ile eşyalarınızın zarar görme olasılığını ortadan kaldırmayı hedefleyen firmamız, taşımacılık görevini üstlenen bütün kadro elemanlarına evden eve taşımacılık eğitimi vermeden eşyalarınızı teslim etmez. Böylelikle taşımacılık hakkında bilgi sahibi olan kişiler tarafından bütün nakliyat işlemleriniz gerçekleştirilmiş olur. 1993 yılından itibaren müşterileri tarafından güvenilir bir firma olmayı başarmış olarak, bu güveni sarsmamak adına işimizde daima müşteri memnuniyeti ön planda tutuyoruz. Asansörlü nakliyat sektöründe ilk kez hizmet verme gururunu taşıyan firmamız, evden eve nakliyat Ankara hizmetlerinin yanı sıra ev eşyası depolama, askılı tekstil taşımacılığı, paketleme, ambalajlama ve bütün gümrükleme süreçlerinizde de güvenle tercih edebileceğiniz bir firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Araç filomuzda yer alan bütün araçlarımızın hepsi Ulaştırma Bakanlığı’ndan alınan K1-K3 yetki belgelerine sahiptir ve sorunsuz taşımacılık hizmeti alabilmeniz için oldukça olumlu bir hizmet tecrübesine sahiptir. Firmamız, korsan taşımacılık ile mücadelesini sürdürmek istediğini gerekli devlet dairelerine kayıt yaptırarak da bir kez daha ispatlamıştır. Sizlerin de taşımacılık hizmeti almadan önce, firma hakkında detaylı bilgi alarak korsan taşımacılık hizmeti veren firmalara karşı dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.Ankara Can Nakliye Aracımız

Firmamız, eşyalarınız zarar görmesin diye kırılmaya müsait olan eşyalarınızı özel kutularda ve havalı naylon ile paketlemekte ve eşyalarınıza gereken maksimum özeni göstermektedir. Bütün paketleme işlemlerinde eşyalarınıza özel olan paketleme seçeneklerini değerlendirerek, eşyalarınız için en güvenli yöntemi tercih ediyoruz. Yataklarınızı yatak kılıfları ile ambalajlıyor ve ambalajlama işlemlerimizi bu konuda uzman ellere teslim ediyor, bir yandan da eşyalarınızı dış mekandan gelebilecek tüm darbelere karşı korumak için kaliteli malzeme kullanmaya özen gösteriyoruz. Bütün vitrin süslerinizi ya da özel eşyalarınızı önce

kağıda sardıktan sonra paketleme işlemlerini gerçekleştiriyor, her türlü dış darbeden etkilenmemesi için gerekli olan bütün ambalajlama kurallarına uymaya çalışıyoruz. Depolama hizmeti de veren firmamız, bütün saklanacak eşyalarınızı öncelikle adresinizde dayanıklı ambalaj malzemeleri ile paketledikten sonra hızlı bir şekilde kendi depolama adresimize taşıyor ve uzun süre herhangi bir toz, su, kir vb. durumlardan etkilenmeyecek şekilde muhafaza ediyoruz. Depolama işlemlerinizin daha güvenilir olması ve sel, yangın vb. durumlardan etkilenmemesi için gerekli sigortalama işlemlerini önceden gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz.


Ankara Can Nakliyat Ofis ResimleriFirmamız, Ankara Büyükşehir belediyesi ve Ankara valiliği ofis eşyalarını taşırken gösterdiği özene hitaben ödül almayı başarmış ve Ankara’da nakliyat sektöründe en iyi firmalardan biri olduğunu bir kez daha ispatlamıştır. Merkezi Ankara’nın Evren ilçesinde yer alan firmamız, Keçiören, Cebeci, Sincan, Mamak ve diğer birçok Ankara şehir içi nakliyat hizmetlerini kusursuz olarak gerçekleştirmeyi hedefler. En eski ve en köklü firmalardan biri olmanın onurunu yaşayarak, sizleri de firmamızdan hizmet almaya davet ediyor ve taşımacılık işlemlerinde bütün sorumluluğu üzerimize alıyoruz. Zaman zaman kampanyalara yer vererek, bütçenizi de düşünmeyi unutmayan firmamız, piyasada kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada bulabileceğiniz sayılı firmalardan biri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Bütün Ankara nakliyat işlemlerinizde bizimle çalıştığınız takdirde bizden oldukça memnun kalacağınızdan ve her defasında bizi tercih etmek isteyeceğinizden emin olabilirsiniz. Özellikle şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde gösterdiğimiz hızlı ve sorunsuz nakliyat hizmetimizden faydalanmak için de bizimle iletişime geçmeniz, sizler adına oldukça mantıklı bir karar olacaktır. Araçlarımızın hepsi uzun yol taşımacılığına uygundur ve gerekli olan bütün sertifikalara sahiptir. Özellikle üst katlarda oturuyorsanız ve eşyalarınız en kısa süre içerisinde yerleştirilmesini istiyorsanız, sektöründe bir ilke imza atarak asansörlü taşımacılık hizmetini Türkiye’ye ilk kez sunan firmamızı tercih etmeniz, en kaliteli hizmeti almanızı sağlayacak isabetli bir karar olacaktır. Başta ev ve ofis eşyalarınız olmak üzere bütün parça eşya taşımacılığı işlemlerinizde, özel dizayn araçları kullanıyor ve gün geçtikçe daha çok kişiye ulaşmaya ve müşteri portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...