Ankara Asansörlü Yenimahalle Nakliyat

Nakliyat taşınması gereken eşyaların yük araçlarıyla bir adresten başka bir adrese taşınmasına denir. Eskiden yük hayvanları (at, deve,eşek..) göçlerde kullanılmıştır. Ticaret ve taşımacılıkta at arabaları en çok kullanılan araç olmuştur. 1870 yılından sonra kamyon ve otomobiller nakliyat işi için kullanılmıştır. Günümüzde bir çok nakliye şirketi bulunmaktadır fakat ankara asansörlü yenimahalle nakliyat her zaman farkını ortaya koymuştur.

Nakliyat İşlerinde Asansörlü Nakliyatın Farkı Nedir?

Ev taşımak çok uğraş gerektiren bir iştir.  Otomobilin icadıyla atlar yerini makinelere bırakmıştır. Daha sonra yük araçları icat edilmiştir. İnsanların ev taşımada ki çileleri son bulmuştur. Kamyonların icadıyla nakliye işleri daha da hızlanmıştır. Ve trenler ise geniş kapasitesiyle daha çok eşya taşımaya başlamıştır. Daha sonra yük asansörleri çıkmaya başladı ve asansörlü nakliyat sistemi kullanılmaya başlandı. İlk başlarda yüksek fiyata kullanıldıkları için fazla kullanılmıyordu ama günümüzde herkese uygun bütçelerde sunulmaktadır. Bu da asansörlü nakliyatın yayılmasını sağladı. Evden eve asansörlü nakliyatta asansör artık olmazsa olmaz haline gelmiştir. Eşyalarınızın daha güvenli ve hızlı halde taşınmasını istiyorsanız asansörlü nakliyatı tercih etmeniz yerinde olacaktır. Normalde 2-3 saat sadece taşıma işlemleri sürmekteydi fakat asansörlü taşıma sayesinde en yüksek gökdelenlere bile taşıma işlemi yarım saatte bitecek hale gelmiştir. Uzman ekibimizle asansörlü taşımacılığı müşterilerimize en güzel şekilde sunmaktayız.

Ankara Can Nakliyat Hakkımızda

2001 yılından beri nakliyat alanında hizmet veren firmamız Ankara asansörlü yenimahalle nakliyat alanında Ankara’da lider firmalardan biri olarak tanınmaktadır. Nakliyat olarak işimizi severek yapıyoruz bu yüzden gün geçtikçe gelişiyoruz. Şirketimiz bünyesinde 12 adet araç ve 45 kişilik kadromuzla sizlere kaliteli hizmetler veriyoruz. Nakliyat şirketimiz uzman elemanlardan oluşmaktadır. Ankara Yenimahalle olmak üzere Ankara’da 12 ilçe de hizmet vermekteyiz. Nakliyat yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey taşıma gününden 3 gün önce bizi arayarak randevu almanız gerekir.

Ankara Can Nakliyat Verdiğimiz Hizmetler

  • Paketleme,
  • Askılı koli,
  • Asansörlü nakliyat,
  • Kamyon kiralama,
  • Taşıma sigortası,
  • Ücretsiz ekspertiz,
  • Montaj,
  • Demontaj,
  • Eşya depolama hizmeti

Eşyalarınızı korkmadan teslim edebilir ve bıraktığınız şekilde yerleşmiş olarak alabileceğiniz nakliye hizmeti sunmaktayız. Sizlere evden eve nakliye hizmetinin yanısıra monte ve de monte imkanları sunmaktayız. Ekibimize eklediğimiz marangoz ve tesisatçımızla başka bir ustaya gerek duymayacaksınız. Hasar durumuna karşı sigorta sözleşmesi yapmaktayız. Eşyalarınızın sığabileceği büyüklükte ambalajlama malzemelerimizin yanısıra geniş kasalı araçlarımız mevcuttur. Müşteri taleplerine cevap verme konusundaki hızlılık ve güvenilirlikten asla taviz vermeyiz. Asansörlü araç kullanım bilgilerini son teknoloji boyutunda ki araçlarla yapmaktayız. Sizlere verdiğimiz hizmetlerde elemanlarımızı değiştirmek yerine onları geliştirmekte ve bilgilendirmekteyiz. Ankara asansörlü Yenimahalle nakliyat işlemlerinde uzman ekibimizle sizlere güvenli çalışma imkanı sunuyoruz. Evinizi taşımak istiyorsanız internet, telefon ve şubemize gelerek uygun bütçelerimiz hakkında fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...