Ankara Asansörlü Nakliyat Firmaları

Nakliyat sektöründe en çok kullanılan asansörlü nakliyatta düşük fiyat imkanlarıyla müşterilerimize her daim yardımcı olmaktayız. Ankara asansörlü nakliyat firmaları nelerdir diye merak edenler için Yenimahalle’de bulunan şubemize uğramalarını önermekteyiz. Firmamıza gelerek verdiğimiz hizmetleri, çalışma şeklimizi ve tecrübeli ekibimizi gören herkes çalışmalarını bizimle sürdürmeye devam etmektedir.

Nakliyat Türleri Nelerdir?

Ev taşımacılığının yanısıra banka, dershane, ofis, fuar taşımacılığı alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Ankara Asansörlü Nakliyat Firmaları

  • Bütün taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi banka taşımacılığında da başarı kazanmış bir firmayız. Öncelikle randevu almalısınız, daha sonra ekspertiz ekibimiz bankanıza gelerek gerekli incelemeleri yapmaktadır. Sonrasında talepler konusuna geçilir ve anlaşma sağlandığı zaman sözleşme imzalanmaktadır. Sözleşme de taşıma ekibimizin nakliyatı hasarsız bir şekilde yapacağı madde en önemli maddedir. Müşteri temsilcimiz devam etmekte olan süreç hakkında sizi bilgilendirecektir. Ekibimiz bir araya gelerek eşya sayısını, paketleme işlemini, ve hangi taşıma aracınızı kullanacağınızı belirlemektedir. Ayrıca yeni banka da masa, dolap ve evrak gibi eşyaların nereye yerleştirileceği konusunda da bilgilendirme alırlar. Daha sonra numaralandırma işlemi yapılarak paketleme gerçekleştirilmektedir. Daha sonra karışıklık olmaması için bu da önemli bir husustur. Elektronik eşyalar ve bilgisayarların paketlenmesi hasarsız olması için en hassas yapılan paketleme türleridir. Banka taşımada da montaj ve de montaj işlemleri yapılmaktadır.
  • Diğer taşıma türü olan dershane taşımacılığı da uzman firmamız sayesinde rahatlıkla yapılmaktadır. Dershanede ki tüm derslikler, masalar, sıralar, teknolojik aletler, bilgisayarlar ve kitaplar büyük bir rahatlıkla taşınmaktadır. Dershaneler de verilen eğitimin akışının bozulmaması için firmamız taşınma işlemini en kısa sürede gerçekleştirecetir. Hassas ve titiz bir ambalajlama işlemi yapıldıktan sonra taşınma işlemini geçilmektedir. Eğer dershanenizde özel labaratuar ekipmanları varsa bu işlemler için özel ekibimiz getirilerek paketlemeyi onlar yapmaktadır.
  • Ankara Can nakliyat firması olarak fuar taşımacılığında da üstün hizmet kalitesi sunmaktayız. Fuarlar sürekli taşınmakta oldukları için sürekli yenileri kurulmaktadır. Fuarlar kısa sürede yer değiştirmek zorunda olduğu için firmamızdan randevu alarak sizin için en kısa yoldan taşımacılık hizmetini sağlamaktayız. Malzeme, stand gibi bütün fuar malzemelerinizi taşımaktayız. Ayrıca deneyimli ekip elemanlarımızla çok ihtiyaç duyacağınız montaj ve de montaj işlerini de tamamlamaktayız.
  • Şehirlerarası nakliyat işleriniz için de bizi tercih edebilirsiniz. Başka şehire kısa süre de taşınmanız gerekiyorsa firmamızdan eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi konusunda yardım alarak işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Eşyalarınızın monte ve de monte işlemlerini de sizin için gerçekleştiren firmamız endişe duymadan yerleşmenize de yardımcı olacaktır. Bu yüzden şehirlerarası nakliyatlarda da firmamızı seçebilirsiniz.

Ankara asansörlü nakliyat firmaları nedir? sorusuna cevaben bir çok firma bulunmaktadır. Fakat kimi gerekli özeni vermeyerek kimi de yüksek fiyatlar yüzünden tercih edilmemektedir. Özellikle şehirlerarası nakliyatlarda bazı firmalar taşınma ücretinin yarısı kadar daha ücret istemektedir. Firma olarak gerekli özeni bütün taşımacılık türlerinde gösterdiğimiz gibi bütçenize uygun fiyatlarla da size hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...