Ankara Asansörlü Evden Eve

Günümüzde teknoloji her geçen gün daha da artmaktadır. Bu teknolojiden yararlanarak her alanda gelişmeler yaşanmaktadır. Nakliye sektöründe insan gücüne dayanan bitmek bilmeyen taşınmalar da teknoloji sayesinde gelişmiştir. Artık Ankara asansörlü evden eve verdiğimiz hizmetlerle taşımacılıkta insan gücünün yerini makineler almıştır. Bu sayede yaklaşık 2 3 saatte taşınma işlemleri tamamlanmaktadır. Firmamızda bulunan tecrübeli ekip elemanlarımız ve ustalarımız ile nakliyat işini kaliteli bir şekilde yapmaktayız, ayrıca eşyaların paketlenmesi, montaj, de montaj gibi hizmetleri de değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Asansörlü Taşımacılığın Avantajları Nedir?

  • Çevreyi rahatsız etmemek; Bir çok binada yaşanan olumsuzluklar nedeniyle sorunlar çıkmaktadır. Özellikle yüksek kata eşya çıkarırken çevre sakinleri ve komşularınız gürültüden rahatsız olabilmektedir. Ayrıca bina kapısının ya da koridorların dar olması nedeniyle eşyalar üst kata rahatlıkla taşınamazlar. Bu esna da apartman duvarları, merdivenleri ve pencerelerinin yanısıra eşyalarınız da hasar görebilmektedir. Fakat asansörlü taşımacılıkta kimseyi rahatsız etmeden ve eşyalar zarar görmeden taşınma işlemini yapmaktayız.
  • Ankara asansörlü evden eve taşımacılık; Asansörlü taşımacılık tercih edenlerin sayısı her gün daha çok artmaktadır. Fakat bu hizmeti alabilmek için katınızın sayısı ve asansör kurulacak alanın uygun olması gerekmektedir. Bu yüzden taşınma işlemini gerçekleştirmeden önce ev ve bina çevresine detaylı incelemeler yapmaktayız. Asansör aracını yanaşırken bir sorun çıkmaması için ön inceleme de elektrik telleri ve ağaçların kontrolünü yaparak, kurulum için en doğru yerin bulunmasını sağlamaktayız.
  • Sigorta Sözleşmesi; Bir çok firma bunu es geçmektedir. Fakat biz en ufak bir hasar durumuna karşı müşterilerimizin mağdur olmaması için anlaşma
  • ne kadar tecrübeli ekiple çalışıp, hasar riskini çok düşürsekte sigorta sözleşmesi sayesinde müşterilerimizin içi rahatlamaktadır. Bu da bizim için çok önemli bir husustur.

Neden Ankara Can Nakliyat?

Taşınmak istediğiniz günden 3 – 4 gün önce arayarak randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Firmamız size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Randevunuzu aldıktan sonra yeni bina çevresinde incelemeler yapılmaktadır, asansörün nereye kurulacağı belirlenmektedir. Aklınızda herhangi bir soru işareti olduğu takdirde müşteri temsilcimizi arayarak sizin sorularınızı cevaplama imkanı vermekteyiz, ya da danışmak istediğiniz her türlü konu da sizlere yardımcı olmaktayız. Taşınma günü evinize gelerek eşyalarınızın paketlenmesini yapmaktayız. Ayrıca evde ki dolapların de montaj işlemini yaparak sizi bu gibi dertlerden kurtarmaktayız. Yeni eve gidilerek asansör ile taşıma işlemini en kısa süre de tamamlamaktayız. Yeni evinizde ki montaj işlemleriyle birlikte tadilat işleri için de size ustalarımızla yardımcı olmaktayız. Başka bir usta çağırmanıza gerek kalmadan evinize yerleşebilirsiniz.

Sizlere verdiğimiz hizmetlerin yanısıra sizin için en uygun fiyat garantisini de vermekteyiz. Ankara asansörlü evden eve taşımacılıkta lider haline gelen bir firmayız. Bu yüzden her türlü taşınma işlemlerinizde rahatlıkla hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...