aktepe nakliyat

Aktepe

Profesyonel bir evden eve nakliye firması ile anlaşılması, ev ya da işyerlerinin taşınmasında son derece önem taşıyan bir ayrıntıdır. Evden eve taşımacılık konusunda uzman bir nakliye firması, taşınma işlerini müşterileri açısından oldukça kolaylaştırmaktadır. Aksi durumlarda ise, taşınma sürecinin uzamasının yanı sıra, taşınan eşyaların zarar görmesi gibi maddi kayba neden olan durumlar da ortaya çıkabilmektedir. Ankara evden eve nakliyat konusunda uzman kadrosuyla hizmetlerini sürdüren şirketimiz, müşterilerinin memnuniyetini garanti altına almak amacıyla üstlendiği tüm taşıma işleri büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir.

Taşınma işi, birkaç aşamadan oluşan bir süreçtir. İlk aşama, taşınacak eşyaların bulundukları ortamda demonte edilmeleri ve paketlenmeleridir. Bu aşamayı eksiksiz olarak tamamlamak, taşınmanın diğer aşamalarının da aksamadan tamamlanmasında önemlidir. Aktepe evden eve nakliyat işlerinde önde gelen firmamız, taşınma sürecinin tüm aşamalarını doğru ve eksiksiz olarak planlayabilmek amacıyla, taşınma öncesinde bir keşif yapmakta ve ihtiyaç duyulabilecek ambalaj malzemelerinin yanı sıra asansör gibi teknik ekipmanları da önceden hazır etmektedir. Demontaj ve paketleme aşamasını, eşyaların nakliye aracına yüklenmesi izlemektedir. Sonrasında yeni adrese doğru yola çıkan nakliye aracı ile eşyalar taşınılacak adrese güvenle ulaştırılmalıdır. Araç sürücülerimiz yaptıklar işin öneminin farkında ve şehrin yol ve trafik durumuna hâkim kişiler arasından seçilmektedir. Bu sayede, nakliye aracının iki adres arasındaki en kısa mesafeyi en kısa sürede alması sağlanmaktadır.

Evden Eve Nakliye Hizmeti

Eşyaların yeni adrese ulaşmasıyla birlikte indirilmesi ve taşınılacak daireye taşınması gerekmektedir. Asansörlü taşıma ihtiyacı, eşyaların bulundukları yerden taşınması sırasında ortaya çıkabileceği gibi taşınılan yerde de ortaya çıkabilmekte ya da her iki aşamada da asansör kullanılabilmektedir. Asansörlü taşımada; asansör düzeneği dairenin balkonuna ya da eşyaların geçebileceği büyüklükteki bir penceresine yaklaştırılmakta ve eşyalar düzenek üzerindeki platform üzerine yerleştirilerek yukarıya ya da aşağıya doğru taşınmaktadır. Taşınma süresinin kısalmasında ve eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınmasında oldukça yararlı bir yöntem olan asansörlü taşıma firmamız hizmetleri arasında yer almaktadır. Aktepe nakliye firması olarak; taşınma öncesi yapacağımız keşif sırasında asansör ihtiyacı olup olmadığını belirlemekte ve tüm hazırlığımızı bu doğrultuda yapmaktayız.

Evden eve nakliye işinin en son aşaması ise taşınan eşyaların yeni adreste monte edilmesi ve paketlerin salon, yatak odası gibi ilgili yaşam alanlarına yerleştirilmesidir. Bu aşamada, her şeyin ilk haline uygun olması konusunda büyük özen gösteren taşıma personelimiz, titiz çalışmaları sayesinde müşterilerimizin yeni yerlerine yerleşmelerini kolaylaştırmaktadırlar. Aktepe evden eve taşımacılık firması olarak, taşınma sürecinin her aşamasında müşterilerimizin beklentilerine karşılamak için gayret göstermekte ve hizmet kalitemizi her geçen gün yükseltmek üzere faaliyetlerimizi yönlendirmekteyiz. Müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak belirleyen firmamız, müşterilerinin eşyalarının güvenliğini sağlamak amacıyla üstlendiği tüm işleri sigorta kapsamında gerçekleştirmekte ve böylece öngörülemeyen risklerden de korunmalarını sağlamaktadır.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan)
Loading...