Abidinpaşa

Abidinpaşa

Pek çok kişi için oldukça stresli bir süreç olan taşınma işi, evden eve nakliye hizmetlerinde yaşanan gelişmelerle birlikte bir hayli kolaylaşmıştır. Eskiden eşyaların toplanması, paketlenmesi gibi aşamalar taşınacak kişilerce yapılmakta iken, bugün şirketimizin deneyimli kadrosu tüm bu işlemleri gerçekleştirmekte ve müşterilerimize sadece yeni evleri ya da işyerlerinin keyfini sürmek kalmaktadır. Ankara evden eve nakliyat konusunda uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz, sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip etmekte ve en hızlı şekilde hizmetlerine yansıtmaktadır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ilk hedefi olarak benimseyen şirketimizce üstlenilen her taşıma işi, kalite, disiplin ve hız ilkeleri doğrultusunda gerçekleştirilmekte bu sayede memnun müşterilerimizden oluşan kitle her geçen gün büyümektedir.

Evden Eve Nakliyenin Avantajları Nelerdir?

Günümüzde taşınma işi söz konusu olduğunda hemen herkesin tercihi haline gelen evden eve nakliye; taşınacak eşyaların bulundukları adresten alınarak yeni yere taşınması için gereken süreçlerin planlanması anlamına gelmektedir. Bu süreçler; taşınacak eşyaların bulundukları yerde demonte edilmeleri, paketlenmeleri, nakliye aracına taşınmaları ve yeni adreste araçtan indirilerek tekrar monte edilip yerleştirilmelerinden oluşmaktadır. Dikkatli bir planlama gerektiren taşınma işinde, müşterilerimizin şirketimize emanet ettikleri eşyaların korunması için gereken titizlik gösterilmektedir. Abidinpaşa evden eve nakliyat işlerinde, uzman kadromuz, en hassas eşyaların bile demonte edilmesi ve paketlenmesi konusunda profesyonel bir çalışma sergilemektedirler.

Evden eve taşımacılık hizmetini avantajlı hale getiren etkenlerden biri de asansörlü taşıma imkanı sağlamasıdır. Günümüzde yaşam alanlarının çok katlı binalardan oluşması, taşınma işinin de hem daha fazla zaman almasına hem de zorlaşmasına neden olmaktadır. Bu noktada, asansörlü taşıma hizmeti çok müşterilerimize büyük yararlar sağlamaktadır. Hem taşınacak eşyaların hasarsız olarak taşınması hem de hız kazanmak konusunda oldukça iyi bir yöntem olan asansörlü taşımada, dairenin balkon ya da büyük bir penceresine yaklaştırılan asansör düzeneğinin üzerinde bulunan platforma eşyalar yerleştirilmekte ve bu şekilde kolaylıkla aşağıya ya da yukarıya taşınmaları sağlanmaktadır. Abidinpaşa nakliye firması olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda asansörlü taşıma hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin taşınma işlerini en hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlayan firmamız, hizmetlerinde sektöründeki tüm yenilik ve gelişmelerden yararlanmaktadır.

Sigorta, evden eve nakliyeyi avantajlı hale getiren konulardan bir diğeridir. Taşınacak eşyaların bulundukları yerden paketlenmesi ve taşınmasından başlayan ve yeni adrese ulaştırılmasıyla sonuçlanan taşıma sürecinin her aşaması sigorta kapsamında gerçekleştirilmektedir. Bu sayede, önceden tahmin edilemeyen durumlara karşı önlem alınarak müşterilerin uğrayacakları zararın engellenmesi hedeflenmektedir. Abidinpaşa evden eve taşımacılık şirketi olarak; müşterilerimizin taşınma sürecinin her aşamasında rahat etmeleri ve kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak amacıyla sigorta uygulamasını sürdürmekteyiz. Taşınma işinin herhangi bir aşamasında istenmeyen bir durumun ortaya çıkması halinde müşterilerimizin zararları sigorta şirketi tarafından karşılanmakta ve mağdur olmaları önlenmektedir.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...