7/24 Kesintisiz Hizmet İmkanı İle Evden Eve Nakliyat Ankara Hasköy

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ev veya ofis eşyalarının bulundukları yerlerden istenilen yere doğru zamanında taşınmaları için gerekli prosedürleri planlama , uygulama ve kontrol etme sürecine nakliyat adı verilmektedir. Evden eve nakliyat sürecinde eşyalarınız araca taşınır , yeni adreslerine nakledilir ve  yeni evinize monte edilirler. Tüm bu hizmetleri evden eve nakliyat Ankara Hasköy firmamız üstlenmekte ve dilerseniz eviniz hazır oluncaya kadar eşyalarınızı depolarında muhafaza edebilmektedir. Muhafaza edilmekte olan eşyalarınızı dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Evden eve nakliyat Ankara Hasköy hizmeti maliyetlerinin büyük bir kısmını işlem sırasında kullanılan ambalaj malzemeleri oluşturmaktadır. Bu ambalajlama malzemeleri eşyanın cinsine göre belirlenmektedirler. Evden eve nakliyat hizmetleri sonrasında sizlerin memnuniyetini değerlendirmek amacıyla belirttiğiniz telefon numaralarından faydalanarak sizleri ararız. Karşılıklı görüşmelerimizde sizleri vereceğimiz hizmet konusunda bilgilendirebilmek için uğraş gösteririz. İyi bir firmanın nakliyat süreci yönetimi konusunda hassas davranması şarttır. Doğru ekipman ve malzemenin kullanılması işlemi büyük oranda kolaylaştıracaktır. Firmamız eşyalarınızın hacmine göre kamyon seçimi yapmaktadır. Bu sebeple firmamızın eşyaların yapıları konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Nakliye işlemi öncesinde sizlere sunulan ekspertiz hizmeti kapsamında eşyalarınızın yapısı ve ölçüleri incelenmektedir.  Ekspertiz işlemleri sırasında ayrıca, eşyalarınızın özelliklerine göre kaç kişilik bir ekip ile çalışılması gerektiği ve eşyaların taşınması sırasında ne gibi malzemeler kullanılması gerektiği belirlenmektedir.

Görüşlerinizi Nasıl Bizlere Ulaştırırsınız?

Evden eve nakliyat Ankara Hasköy firmamız  hizmetleri hakkında sahip olduğunuz görüş ve şikayetlerinizi iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizde bulunan e-mail adresimizden bizlere kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. Firmamız sizlerin memnuniyetini sağlayabilmek konusunda oldukça hassas bir tutum sergilemektedir. Her verilen nakliyat hizmeti sonrasında firmamız, sizlerin memnuniyetinden emin olabilmek üzere sizler ile iletişime geçer.Firma ve müşteriler kararlaştırdıkları konuları yazılı olarak paylaştıklarından verilen sözler unutulmayacaktır. Görüş ve önerileriniz firmamız için hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple memnun kaldığınız veya kalmadığınız her konuyu bizlere kolaylıkla bildirebilirsiniz. Taşınma süresince bazı aksilikler gerçekleşebilir. Müşteriler diledikleri eşyayı bulamayabilir ve eşyalarının herhangi bir bölgesinde çizik, kırık benzeri unsurlara rastalayabilirler. Bu gibi durumlarda firmamız müşterilerine her türlü hizmeti vermeye hazırdır.

Nakliyat Sonrası Destek

Firmamız sadece işlem sırasında sizlere yardımcı olmaz. İşlemin tamamlanması ardından da sizlerin isteklerini gerçekleştirebilmek üzere uğraş gösterir.Bazen yaşanan aksilikler sonrasında hizmet aldığınız firmaya ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Bu iletişimsizlik hali sadece içinde bulunduğunuz krizi körüklemeye yarayacaktır. Firmamız sizleri bu gibi zor durumlarda bırakmayacak ve işlem sonrasında memnuniyetinizi test etmek üzere sizleri arayacaktır.

7/24 Çağrı Merkezi Desteği

İşlem sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşmanız veya hizmetlerimizden faydalanmak istemeniz durumunda günün her saatinde firmamızı arayabilirsiniz. İşlem öncesinde sizlere %100 memnuniyet garantisi  veren firmamız sektöründe en iyisi olabilmeyi hedeflemektedir . Sorularınız ve görüşleriniz için çağrı merkezi numaramızdan yararlanabilirsiniz.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...