Bağlum Evdbağlum can nakliyaten Eve Nakliyat şirketi olarak 2003 yılın,da hizmet vermeye başlamıştır, biz Bağlam can nakliyat olarak her zaman işimizi severek yapmaktayız Bağlum gölgesin,de oturan müşterilerimiz yardımcı olmak için şube açarak bağlum içerisin,de şehir içerisin,de asansörlü bir şekilde evden eve asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz Bağlum başta olmak üzere tüm çevre semtler ve ilçelere asansörlü bir şekilde evden eve taşımacılık hizmetlerimiz vardır taşıma sırasın,da kullandığımız nakliye araçlarımız hepsi son model olup ev ve ofis eşyası taşına bilmesi için özel olarak dizayn edilmiştir araçlarımız son model olup kapalı çelik saç kasalıdır araçlarımız resimlerde göründüğü gibidir her türlü nakliye ihtiyaçlarınızı karşılayabilmemiz için özel olarak orta boy nakliyat araçlarımız,da mevcuttur taşıma sırasın,da en büyük yardımcımız teleskop yük taşıma asansörü dür asansörler imiz bağlum içerisin,de birinci kat dahil ta 19 ci katat kader kurula bilen asansörler imiz klas marka olup direk bina dışında kurulur hiç bir yere zarar ziyan vermeden direk balkon yada pimapen camını sökerek eşyalarınızı rahatça orda içeriye almaktayız bizim Evden Eve Nakliyat Bağlum taşıma firması olarak her zaman asansörlü taşımacılık hizmetini sizlere tavsiye eder tercih sizden kaliteli nakliyat hizmeti sunmak bizden, bu hafta şehir içi içerisin,de nakliye fiyatlarımız 700.tl olarak belirledik sizde bu kampanyamız,da yararlanmak istiyorsanız her pazartesi günü bağlum nakliyat ile iletişime geçin, Bağlum Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere bağlum bölgesin,de en iyi nakliye hizmeti sunmaktayiz,

İlk Defa Ev Taşıyacaklara Öneriler

İlk kez ev taşımasınız gerekiyorsa panik yaşamanız ya da nereden başlayacağınızı bilememeniz son derece normaldir. Öncelikle taşıma işlemine başlamadan önce eşyalarınızı toplamanız gerekir. Taşınma işlemi için tercih edeceğiniz firma hakkında araştırma yapmanız gerekir. Sunulan hizmet, hangi eşyaları taşıyabilirler, size verilen fiyat aralığı nedir gibi birçok konu hakkında seçtiğiniz firma ile görüşmeniz gerekir. Bu konuda size yardımcı olabileceğiniz Bağlum evden eve nakliyat firmaları arasında firmamızı tercih edebilirsiniz. Uygun şekilde ambalajlama işlemi ile eşyalarınızın zarar görmesini engelleyen firmamız aynı zamanda sunduğu güvenli taşımacılık hizmeti ile her zaman yanınızda olacaktır.

Taşınma öncesinde size ait olan eşyaları toplamaya özen göstermeniz gerekir. Kişisel eşyalar, kitaplar, kırılabilecek parçalar toplanarak ambalajlama ve nakliye için uygun ortamın sağlanması gerekir. Eğer bu ortamı sağlayamıyorsanız taşınma işleminin uzaması muhtemeldir. Bunun dışında geriye kalan mobilyaların sökülmesi, beyaz eşyaların kaldırılması ve evinizdeki diğer eşyaların ambalajlanması firmamız tarafından yapılacaktır. Uygun şekilde yapılan ambalaj işlemi ile eşyalarınız zarar görmeden istenilen şekilde taşınabilmektedir. Bunun yanı sıra Bağlum nakliyat konusunda firmamızın çalışmalarını da önceden öğrenebilirsiniz. Gerek firmamızı ziyaret ederek gerekse online web adresimizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. http://www.ankaracannakliyat.com/baglum-evden-eve-nakliyat aracılığı ile firmamızın web adresine ulaşabilirsiniz.

Taşıma işleminde kullanılacak olan alan önemlidir. Ancak yeterli alan bulunmaması ya da eşyaların büyük boyutlarda olması bu işlemi zorlaştırabilir. Bu gibi durumlarda da asansörlü taşımacılık Bağlum hizmeti ile firmamızdan yardım alabilirsiniz. Kullanılan sistem sayesinde hem zahmetsiz hem de hızlı şekilde nakliyesi sağlanan eşyalar zarar görmeden yerine yerleştirilmektedir. Firmamızın sağlayacağı hizmetten yararlanarak taşınma işlemini keyifli bir hale getirebilirsiniz. Bunun için web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

,

ADRES:Kafkas Mahallesi,Kafkas Caddesi No: 26/2/ Posta Kodu 06291 / Keçiören / Ankara

,

İletişim Tel: 0312 346 54 18 / GSM: 0532 483 54 18

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 1 reviews
by Ahmet Çalı on Ankara Nakliyat

Bu firmaya bilhassa en baştan teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten çok dikkatli bir personellere sahipleri. Bizim dahi gözümüzden kaçan detayları fark edip bizi uyardılar. Normalde tüm nakliye firmalarını aynı kefeye koyardım ancak Ankara Ufuktepe Can Nakliyat bu fikrimi büyük ölçüde değiştirdi. Çok titiz ve çok detaycı bir çalışma sistemleri var. Kendilerine tekrardan çok teşekkür ederim. Hayırlı Günler

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 Puan)
Loading...