PARSİYEL TAŞIMACILIĞI

CAN NAKLİYAT PARSİYEL TAŞIMACILIĞI ARACIMIZNakliye sektöründe çeşitli ihtiyaçlara göre farklı yöntemler uygulanmaktadır. Bunlardan biri de Parsiyel taşımacılığıdır. Parsiyel denilince; parça eşya anlamı çıkmaktadır. Aynı yöne gidecek olan müşterilerin eşyalarının aynı araca konulması ve maliyetlerin müşteriler arasında bölüşülmesi anlamı oluşmaktadır. Özellikle de maliyet açısından oldukça sık tercih edilen bir yöntemdir. Müşteriler daha az ücret ödemek ve en kaliteli hizmeti almak istedikleri için araçların maliyetini aralarında paylaşmaktadır. Bu paylaşım fizibilite raporuna göre olmaktadır. Böylelikle kimin eşyası fazlaysa o daha fazla tutar ödemekle yükümlü olacaktır. Bunun için de mutlaka rapor tutulmalıdır. Raporun tutulmasının bir diğer amacı da hangi eşyanın kimin olduğunun indirme esnasına karıştırılmamasıdır. Aksi halde çeşitli karışıklıklar yaşanabilmektedir. Bu nedenle önlem olarak eksperin tuttuğu rapor oldukça büyük önem taşımaktadır. Ankara Can nakliyat olarak bu ve bunun gibi hizmetlerin kalite standartları çerçevesinde sizlere sunulması amaçlanmaktadır. Her şeyden önce müşteri memnuniyetinin sağlanması birinci plandadır.

Parsiyel taşıma işlemleri esnasında çeşitli adımlar izlenmektedir. Araca öncelikle, en son inecek olan kişinin eşyalarının yüklenmesi yapılmaktadır. Böylelikle ilk inecek olan kişinin eşyaları arabaya en son yüklenmektedir. Bu sayede kolaylık sağlanmakta ve olası bir yanlışlığın önüne geçilmektedir. Ankara evden eve nakliyat konusunda uzman olan ekip çalışanları taşıma planını organize etmekle sorumludur. Bu nedenle oldukça kolaylıkla işlemler yoluna koyulmaktadır.

Parsiyel taşımacılığın amaçlarından biri de ekonomidir. Örneğin bir müşteri İstanbul’dan Adana’ya taşınacaksa aynı güzergâha gidecek olan başka bir müşteri ile aynı aracı paylaşabilmektedir. Bu sayede hem araç boş gitmemiş olacak hem de maliyeti tek bir kişi yüklenmemiş olacaktır. Böylelikle oldukça kar edilecek ve güvenil bir yolculuk geçirilmesi sağlanacaktır. Ankara nakliyat konusunda oldukça ilerlemiştir. Bu nedenle de oldukça farklı hizmetler ile size destek olunmaktadır.

Parsiyel taşıma esnasında kullanılacak olan ekipmanlar ve ambalaj paketleri oldukça hassas bir şekilde seçilir ve özenle eşyalarınız paketlenir. Bu sayede sizin hiçbir eşyayı paketlemenize gerek kalmamaktadır. Firma elemanları ile yapacağınız anlaşma neticesinde eşyalarınızın paketlenme işini de bizlere bırakabilirsiniz. Evden eve nakliyat konusunda ambalajlama ve paketleme oldukça önemlidir. Kullanılan tüm ekipmanlar ilk kez sizin için kullanılacak ve bu sayede de temizlik ve hijyen açısından içiniz rahat olacaktır. Aksi halde başka müşterinin kullanılmış ambalajları, battaniye ve gazete gibi oldukça profesyonelli dışı çalışmaları firmamızda göremezsiniz. Eğer siz de üstün hizmet almak istiyorsanız o halde http://www.ankaracannakliyat.com/ adresinden bizlere ulaşabilirsiniz,

Parsiyel taşımacılığı hizmetlerimiz son surat devam etmektedir Tüm Türkiye ye parsiyel nakliye hizmeti sunmaktayız tercih sizden kaliteli hizmet zamanında teslim  etmek bizden

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan)
Loading...