İNCİRLİ NAKLİYAT

Günümüzde taşımacılık sistemi artık bu alanda gerçekten profesyonel bakış açısı ile çalışan firmaların sektörü haline gelmiş bulunmaktadır. Sizlerde İncirli’ de yaşıyor, bu bölgede yeni bir adrese taşınmak ya da tüm ülke genelinde herhangi bir yere gidebilmek için ilgili desteği bizden alabilirsiniz. Ankara can nakliyat ailesi olarak senelerden bu yana edindiğimiz bilgi ve tecrübe sayesinde siz değerli müşterilerimiz için hem garantili hem de % 100 memnun kalacağınız güvencesiyle hizmet verdiğimizi de belirtmek isteriz. Artık her türlü eşyalarınıza aynı önemi vererek taşıyan ve bunu diğer firmalara göre çok daha incirli-asansorlu-nakliyat-aracimakul ücretler ödeyerek yapmanızı sağlayan en elit yerin biz olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Şimdi sizlere biraz da çalışma sistemimizden bahsedelim. Öncelikli hedefimiz tam zamanında yeni adresinize varış hizmeti sunabilmektir. Bu süre zarfında A’ dan Z’ ye tüm eşyalarınızın şirket bünyesinde sigorta kapsamı altında olduğunu, olası kayıp ya da hasarlara karşı maddi anlamda yükümlülüklerinin yerine getirildiğini de bilmenizi isteriz. Tabi bunun yanı sıra eşyalarınızın durumuna göre en üst düzey paketleme ve ambalaj işlemlerini de her biri profesyonel olan ekip arkadaşımızla gerçekleştirmekteyiz. Dolayısı ile bu bakımdan da her daim tatmin olmanıza öncülük ettiğimizin üzerine basa basa söylemeliyiz. Yine İncirli evden eve nakliyat desteğinde önemli olan bir diğer konu ise bu hizmeti verecek taşıma belgelerine firmanın sahip olmasıdır. K3 ve diğer gerekli tüm belgeler şirket bünyesinde siz müşterilerine sunulmaya devam etmektedir. Ayrıca eşyalarınızın taşınacağı araçların ve alanda uygun ve gerekli güvenilirliğe sahip olması gerektiği de bilinmektedir. Artık bu manada da sizlere süper bir hizmet vermeye devam eden yegane yer burası olmaktadır.

Sizlerde yüksek katlı binalara ev ya da ofislerinizi taşıyabilirsiniz. Bunun nasıl olacağına dair de bilgi alma isteğiniz gün yüzüne çıkabilir. Hizmetlerinde teknolojinin yeniliklerinden istifade eden bu firma ile asansörlük taşımacılık işlerinin de kusursuz bir biçimde sonlandırıldığını siz değerli okurlarımıza iletmek isteriz. Artık sizlerde taşınma hususunda bu şirketle yola çıkmak ve neticeye varmak istiyorsanız iletişim numaralarından arayabilir ve randevularınızı alabilirsiniz. Hem yeterli sayıda personelimizin olması hem de araç sayımızın kapasiteyi karşılayacak niteliği barındırması anında bir İncirli nakliyat için en önemli etkendir. Mesafeye göre bir ücret talep eden bu firmaya ödemelerinizi kredi kartlarınızla taksitli bir şekilde yapabileceğinizi de ifade edelim. Hepsi ve dahası için gelin sizde bu aileyi seçiniz.

ADRES Ve Telefon Bilgilerimiz : İncirli Mahallesi, Yunus Emre Caddesi No: 61/A/ Posta Kodu 06010 / Keçiören /Ankara
Tel: 0312 346 54 18 / 0538 422 33 56 / 0532 483 54 18

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Dinamik ve yenilikçi yapısı ile dikkat çeken firmamız nakliye konusunda beklentilerinizin karşılığın bulabileceğiniz adreslerden bir tanesidir. Hem deneyimli ekipleri hem de sunduğu hizmeti ile kusursuz hizmet anlayışının yer aldığı İncirli evden eve nakliyat firmamız gereken her tür nakliye işleminde yanınızda olacaktır. Ülkemizin tüm bölgelerine sunduğumuz nakliye hizmetinde sizin için gerekli olan her detaya yer verilmektedir. Hizmet portföyü son derece geniş olan firmamızda kamyon kiralama, taşıma sigortası, ücretsiz ekspertiz, montaj, demontaj ve eşya depolama gibi farklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede İncirli nakliyat hizmetlerinde bulabileceğiniz profesyonel sunumu sağlarken aynı zamanda beklentilerinize cevap bulmak için de çalışıyoruz.incirli-nakliyat

Asansörlü taşımacılık İncirli bölgesinde uzman personellerden alabileceğiniz bir destektir. Bankamatik, piyano gibi taşınması zor ve zahmetli olan eşyalar için ideal olan bu sistemden yararlanmak adına firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem güvenli hem de sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra evden eve gerçekleştirilen nakliye hizmetini aynı zamanda şehirden şehire de gerçekleştiriyoruz. Bu sayede her zaman güvenebileceğiniz bir firma ile çalışmanızı da sağlamış oluyoruz. Sektöründe yeni atılımları ve dinamik yapısı ile yeni çözümler sunan firmamıza siz de ulaşabilir, teklif alabilir ya da merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz. http://www.ankaracannakliyat.com/incirli-nakliyat adresinden firmamızın resmi web adresine ulaşabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz alanda kusursuz ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu nedenle siz de taşınma işlemi için firmamıza güvenebilirsiniz. Firmamız sunduğu hizmetler günümüzdeki en geçerli ve güncel hizmetleri kapsarken nakliye konusunda sağlanan geniş imkanları ile her zaman tercih edeceğiniz isimlerden de bir tanesi olacaktır. Gerekli her tür nakliye, ev, ofis nakliyesi işlemlerinde istediğiniz her yere taşıma işlemi yapılabilmektedir.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 1 reviews
by Sercan Kaya on Ankara Nakliyat

Daha önce Ankara içi evimi arkadaş tavsiyesi üzerine bir firmaya yaptırmıştım fakat anlaştığımız saatin çok sonrasında geldiler. Ankara’dan Konya ya taşınma kararı aldığımda bu sefer Ankara İncirli can nakliyle tanıştım. Anlaştığımız saatte gelip eşyaları yüklediler. Keşke daha önce tanısaydım bu firmayı

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 Puan)
Loading...