HASTANE TAŞIMA
Hastane TaşımacılığıEn hızlı ve en titizlikle yerine getirilmesi gerekilen nakliye işlerinden biri hastane taşımacılığıdır. Çünkü hastaların geçici bir süre başka hastanelere nakledilmesi, tedavilerinde aksamalara neden olabilmektedir. Sağlık her şeyden önce geleceği için bu konuda hız ve titizlik çok önemlidir. Ankara Can Nakliyat olarak hastane taşıma konusunda oldukça üstün bir titizlik göstermekteyiz. Bu nedenle tüm profesyonel ekibimizi ve en kaliteli ekipmanlarımızı bu taşıma faaliyeti için kullanmaktayız. Nakliye işlerinde güvenin adresi olan firmamıza her türlü taşıma faaliyeti için güvenebilirsiniz. Hastanelerde bulunan her türlü cihaz, teçhizat, laboratuvar ve yatakları oldukça dikkatli bir şekilde yeni yerine taşınmaktadır.
Hastanelerde bulunan cihazlar ve teknik tüm elektronik eşyalar hayati önem taşımaktadır. Bunun bilincinde olarak bu konuda gerekli duyarlılığı gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Hastane taşıma denildiğinde öncelikli olarak hastanede bulunan bu cihazların en üst düzey kalitede paketlenmesini sağlamaktayız. Bu sayede hem makineleriniz hem de hastalarınızın geleceği güvenli ellerde olacaktır. Ankara evden eve nakliyat konusunda gösterdiğimiz hassasiyeti hastane taşımacılığında en üst düzeye çıkartmaktayız. Araç filolarımız tamamen süspansiyonlu ve çelik kasalıdır. Bu nedenle olası ani fren ve kaza gibi durumlarda sarsıntının önlenebilmesi mümkündür. Oldukça dayanıklı olan araçlarımız ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.
Hastane Taşımacılığı Can Nakliyat AnkaraHastane taşıma esnasında hastane arşivi de büyük bir önem arz eden bölümlerin başında gelmektedir. Tüm hasta dosyalarının bulunduğu arşivler arşiv taşıma elemanlarımızca en doğru şekilde taşınmaktadır. Öncelikle arşivdeki dosyaların kutulanması ve kutuların numara tik olarak sıraya konulması işlemi ile işe başlanmaktadır. Daha sonrasında ise Ankara nakliyat elemanlarımızda araca yüklenmektedir. Gidilen yeni adreste yine özenle taşınarak yeni arşiv odalarına getirilmektedir. Verilen numaralara göre arşiv dosyaları sıralardaki yerini almaktadır. Tek bir dosyanın dahi karışmasına imkân verilmeksizin bu işlem başarı ile sonuçlandırılmaktadır. Arşiv karışıklığı en istenmeyen durumlardan biridir ve bu nedenle de oldukça dikkatli davranılmaktadır.
Hastane taşımacılığı esnasında laboratuvar taşımacılığı da kapsam içerisine girmektedir. Laboratuvardaki her bir malzeme grubu için farklı paketleme ve ambalajlama hizmeti sunmaktayız. Cinslerine ve modellerine göre her birinin korunması farklı usulde yapılmaktadır. Bu nedenle de evden eve nakliyattan daha farklı ekipman malzemelerini bu bölümlerde kullanmaktayız. Tüm elektronik aletler için de farklı uygulama sahamız bulunmaktadır. Bu sayede sigortalı taşımacılık denilince akla gelen ilk firma olmamız da şaşırtıcı bir sonuç değildir. Eğer bizimle çalışmak ve uygun fiyatlar ile yüksek kaliteye sahip olmak istiyorsanız www.ankaracannakliyat.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları BİZDEN HİZMET ALAN MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI
Hiç yorum yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.