Yenikent

Ev ya da işyerlerinin taşınmasında, profesyonel bir nakliye firması ile anlaşılması son derece önem taşımaktadır. İşinde uzman bir evden eve nakliye firması tarafından yapılacak taşıma işi, tüm sorunlardan uzak kalmanızı sağlayacakken; amatörce yapılan taşıma işleri sürecin uzamasına neden olmakla kalmayıp taşınan eşyaların zarar görmesiyle de sonuçlanabilmektedir. Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız, evden eve nakliye konusunda amacına uygun nakliye araçları ve diğer tüm teknik imkânlarının yanı sıra uzman kadrosu ile de taşınma işini sizler için kolaylaştırmaktadır. Taşınma öncesinde yapılan keşif, işin önemli aşamalarından birini oluşturmaktadır. Keşif sırasında elde edilen bilgiler, ekiplerimizin uygun ekipman ve malzeme ile işe başlamalarını sağlamakta ve hız kazandırmaktadır.

Uzman ekiplerimiz, tarafından gerçekleştirilen taşıma işlerinde; öncelik eşyaların demontajı ve paketlenmesine verilmektedir. Demonte edilen eşyalar, yeni adreste aynı şekilde monte edilmek üzere dikkatle paketlenmektedirler. Ayrıca, diğer tüm eşyaların ambalajlanmasında; ev ya da işyerinin hangi alanına ait olduklarına dikkat edilmekte ve yerleşilecek olan yerde de aynı düzenle yerleştirilmektedir. Profesyonel ekibimiz, tüm eşyalarınıza en az sizlerin göstereceği kadar titizlik göstermekte ve hasarsız ve eksiksiz olarak taşınması için gereken tüm özeni göstermektedirler. Yenikent evden eve nakliyat konusunda müşterilerimizin eşyalarının korunması amacıyla her türlü önlemi almakla beraber, öngörülemeyen riskler nedeniyle zarar görmemeleri için taşınan tüm eşyalar sigortalı olarak nakledilmektedir. Firmamızca yaptırılan sigorta, istenmeyen durumların ortaya çıkması halinde müşterimizin zararının karşılanmasını sağlamaktadır.

Asansörlü Taşımanın Avantajları

Evden eve nakliye sektöründe sık sık karşılaşılan sorunlardan biri de eşyaların bulunduğu ev veya işyerinin ya da taşınılacak yeni yerin binanın üst katlarında bulunmasıdır. Bu tür durumlarda; eşyaların hasarsız olarak taşınmasını Yenikent Can Nakliyat Aracısağlamak üzere asansörlü taşımacılık yapmaktayız. Asansörlü taşımada; evin ya da işyerinin balkonu veya geniş bir penceresine yaklaştırılan asansör düzeneği eşyaların taşınmasında kullanılmaktadır. Ağırlığı ya da boyutu nedeniyle taşınması güç olan eşyalar, asansör üzerine yerleştirilerek dakikalar içerisinde ev ya da işyerinin bulunduğu kata çıkarılabilmektedir. Yenikent nakliye firması olarak müşterilerimize sunduğumuz asansörlü taşıma hizmeti ile taşınma süresini kısalttığımız gibi, taşınması zor eşyaları hasarsız olarak yerine ulaştırmaktayız.

Evden eve taşımacılık söz konusu olduğunda; müşterilerimiz için çok kıymetli olan eşyalarının bizlere emanet edildiğinin bilinciyle hareket etmekte; ekiplerimizin eğitiminde bu konuya daima öncelik vermekteyiz. Kişilerin mahremiyetine olduğu kadar; özel eşyalarının güvenliğine de son derece özenle yaklaşan uzman ekiplerimiz adeta ailenin bir üyesi gibi hareket etmektedirler. İlkelerimizden asla ödün vermememiz, sorumluluk duygumuzu ön planda tutarak hizmet standartlarımızı belirlememiz sayesinde Yenikent evden eve taşımacılık konusunda en güvenilen firmalar arasında yer almaktayız. Müşterilerimizin güveni sayesinde geldiğimiz bu noktayı korumak amacıyla hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmakta ve sürekli gelişimimizi sürdürmekteyiz,

Yenikent Nakliye Kalitesi

Evden eve taşımacılık yapılacağı zaman insanların kafasını kurcalayan bir diğer konu da kalitedir. Taşınacak eşyaların kırılmaması ve çizilmemesi de gereklidir. Bunun için ise insanlar özellikle daha çok dikkat etmektedirler.

Yenikent nakliye kalitesinde bir numara olan firmamız Ankara’nın bütün ilçelerindeki müşterilerine en güvenli, en rahat, en konforlu ve en uygun fiyatlı hizmeti sunmaktadır.

Ekibimiz işlerini büyük bir titizlikle yapmakta ve eşyalara gelecek zararları ekstrem bir durum olmadıkça en aza indirmeye çalışmaktadırlar.

Nakliyede kalite denince akla ilk gelen firmamız müşterilerini en yüksek derecede memnun etmek için çalışmakta ve uygun fiyatları ile de pek çok insanın güvendiği bir adres olmaktadır.

Firma Tel: 0532 483 54 18  /  0312 346 54 18

Şube Adresimiz:  Fevzi Çakmak Mahallesi, Cumhuriyet Blv. No:83/4 / Posta Kodu06946 / Yenikent/Sincan/Ankara

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 1 reviews
by cahit efe on Ankara Nakliyat

dün yenikent içerisin de yenikent can nakliyat ile anlaşma yaparak şehir içi ev taşıma hizmeti aldım hiç bir sorun yaşanmadı

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Puan)
Loading...