Akdere Can Asansörlü Evden Eve Nakliyat şirkeri olarak sizlere daha kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunmak için Ankara nın Mamak İlçesi ni AkdereAkdere Evden Eve Araçları Semtin,de akdere taşımacılık eşya ambalaj ve paketlemeşube açarak nakliyat hizmeti sunmaktadır, şu an şubemizde tam olarak faaliyet veren 4 adet araç ile 22 kişilik bir kadrolu ekip ile şube müdürü olarak Yasin kaplan başta olmak üzere tüm çalışan elemanlarımız kendi kadrolu olup ve sigortalı bir şekilde çalışmaktadırlar, akdere nakliyat şubemizde çalışan eleman elemanlarımız hepsi bir birinde temiz ve kaliteye önem veren ve gereken disiplinine sahipler ve taşımacılık sektörün,de en az 1 yıl eşya taşıma eğitimi aldıktan sonra Akdere Evden Eve Nakliyat şirketimiz,de işe başlamış olmaktadırlar, nakliye araçlarımız ise kapalı olup sadece ev eşyası ve ofis malzemeleri rahatça ve konforlu bir şekilde taşıması için özel olarak dizayn Akdere Can Nakliyat yatak ambalajlamasıedilmiştir biz Evevden eve akdere nakliyat sandalye sarılmasıden Eve Nakliyat Akdere firması olarak Mamak başta olmak üzere tüm il ve ilçelere 7 gün 24 saat tam kadro ile hizmetinizdeyiz, biz taşımacılık şirketi olarak tüm taşıma hizmetlerimizi sigortalı olarak vermekteyiz taşıdığımız her bir evin veya ofisiniz için şehir içi nakliyat sırasın,da tam olarak 20.bin tl lık eşya taşıma sigortası yapmaktayız şehirler arası evden eve nakliyat hizmetiiçin,ise tam 30 bin,tl olarak eşyalarınız için sigorta yapmaktayız sigortamızın içeriği neleri öder eşya taşıma sırasın,da işçini elin,de sırtında düşen kırılan ve yol boyunca her hangi bir kaza deprem terör olaylar gibi tüm kaza ve doğal afetlere karşı biz Nakliye Akdere firması olarak mutlaka sigorta yapmaktayız kesinlikle sigortasız bir nakliye hizmeti vermiyoruz, sizlere tavsiyemiz her zaman sigortalı taşımacılık hizmeti isteyiniz sigorta yapmayan nakliyat firmaların,da uzak durmanızı tavsiye ederiz, Akdere can nakliyat olarak eşya taşıma sırasında  temizliğe son derece önem veriyoruz, biz akdere evden eve taşımacılık şirketi olarak her zaman işimizi severek taşıyoruz, akdere bölgesin,de taşımacılık sektörün,de bir ilk daha asansörlü nakliye hizmeti sunmaktayız sizde her zaman asansörlü taşımacılığı tercih edin sizinde eşyalarınız güven ellerde taşınsın kalitenin adresi  http://www.ankaracannakliyat.com/ bu adreste her zaman bize ulaşa bilirsiniz,

Akdere

Taşınacak alanın ev ya da işyeri olması fark etmeksizin taşıma işinin büyük bir özen ve dikkat gerektirdiğinin bilinciyle hareket eden şirketimiz; müşterilerimiz için değer taşıyan hassas eşyalardan taşınması güç olan eşyalara kadar her türlü taşıma işinde uzun yıllardır edindiği deneyimle hizmet vermektedir. Taşınma işinde; taşıma süreci kadar taşıma öncesi süreç de önem kazanmaktadır. Müşterilerimiz, genellikle telefon aracılığıyla firmamız ile iletişim kurmakta ve taşınma taleplerini iletmektedirler. Bu aşamada; verilecek bilgiler sürecin doğru planlanmasında önemli rol oynamaktadır. Ankara evden eve nakliyat şirketi olarak; yanlış anlamaya yer vermemek ve müşterilerimizin mağdur olmasını engellemek amacıyla, taşınma günü öncesi eşyaların bulunduğu adrese giden konusunda deneyimli ekiplerimiz tarafından keşif yapılmaktadır. Bu sayede, taşınma sürecinde yaşanabilecek aksilikler önlendiği gibi taşıma işinin en hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirilmesi de güvence altına alınmaktadır.

Evden eve taşımacılık sektöründe yer alan şirketlerin hizmet kalitelerinin değerlendirilmesinde eşyaların istenen adrese ulaştırılmasındaki hız ve düzen de önem taşımaktadır. Zaman kaybının en aza indirildiği bir taşıma işinde, iyi bir planlamanın gerekliliğinin bilinciyle hareket eden şirketimiz, her aşamayı dikkatle planlamaktadır. Eşyaların bulundukları adreste demonte edilerek paketlenmesinden, yeni adreste ilk haline uygun olarak monte edilip ilgili yaşam alanlarına yerleştirilmesine kadar her aşama yapılan plana uygun olarak sürdürülmekte ve bu sayede Akdere evden eve nakliye firması kalite farkı ortaya koyulmaktadır.

Evden Eve Taşımacılıkta Sigortanın Önemi

Evden eve taşımacılık hizmeti ile ilgili göz önünde bulundurulması gereken konulardan biri de sigorta konusudur. Eşyaların bulundukları yerden alınıp taşınacaklara adrese güvenle ulaştırılmasının sağlanması evden eve nakliye işinde en önemli amaçtır. Eşyaların toplanıp paketlenmesinden, yeni adreste yerleştirilmesine kadar her süreçte ekiplerimizin uzmanlığına güvenerek hareket etmekle birlikte, öngörülemeyen risklerden de müşterilerimizi korumak amacıyla Akdere evden eve nakliyat işlerimizi sigorta kapsamında yapmaktayız. Böylece, olası tüm hasarlara karşı güvence altına aldığımız müşterilerimiz, ortaya çıkabilecek istenmeyen bir durum karşısında maddi zarara uğramadıkları gibi eşyalarının sigortalı olarak taşındığını bilmenin huzurunu da yaşamaktadırlar.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeksizin üstün kalitede hizmet sunan şirketimiz, uzun yıllara dayanan deneyiminin yanı sıra profesyonel kadrosu, sürekli olarak yenilenen nakliye araçları ve son teknolojiye sahip ekipmanları ile yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Akdere evden eve taşımacılık işlerinde asansörlü taşımacılık hizmeti de sunan şirketimiz, bu sayede müşterilerine zaman kazandırdığı gibi, eşyalarda oluşabilecek her türlü hasarı da önleyebilmektedir. Özellikle yüksek binalar ve dar merdiven boşlukları taşıma işini zorlaştıran unsurlar olmakla birlikte, asansörlü taşıma hizmetimiz sayesinde bu zorlukların üstesinden gelmekte ve eşyaların yeni yerlerine hasarsız ve eksiksiz olarak taşınmasını sağlamaktayız. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyeti, gayretimizin ödülü olarak karşımıza çıkmakta ve gururumuzun kaynağı olmaktadır,

Akdere Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Firmamız evden eve taşımacılık konusunda uygun fiyat ve kaliteli hizmeti sayesinde Ankara’da aranan bir firma haline gelmiştir.

Akdere evden eve nakliyat hizmetimiz ile birlikte eşyalarınız güvenle paketlenir, taşınır ve yeniden monte edilir. Aynı zamanda müşterilerimizin rahatı ve konforu için de eşyaları sadece taşımıyor ayrıca isteklerine göre de yerleştiriyoruz.

Elektronik eşyalar, cam aksesuarlar ve beyaz eşyalar gibi hassas olan eşyalarınızın da güvenli bir şekilde evden eve taşınabilmesi için firmamız profesyonel ekibi ile en güvenli şekilde hizmet vermektedir.

Asansör hizmetimizle birlikte de yine yüksek katlı binalara taşınacak olan müşterilerimizin, uygun fiyatlarımızı ile birlikte yardımlarına en hızlı şekilde koşmaktayız.

Tel: 0538 422 33 56  /  0312 346 54 18

ADRES Bilgilerimiz: Akdere Mahallesi, Mehmet Ali Altın Cd No:62/2 / Posta Kodu 06630/ Akdere / Mamak /Ankara
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Puan)
Loading...